Menü
Pojazdy użytkowe  – myjnie samochodów ciężarowych
  • Home ❯
  • Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe – myjnie samochodów ciężarowych

Genialne rozwiązania do dużych zadań

Solidne konstrukcje. Wysoka wydajność mycia. Doskonałe rezultaty mycia. I idealny stosunek kosztu do zysku: ze swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie mycia pojazdów użytkowych WashTec wychodzi naprzeciw specyficznym potrzebom firm transportowych, autobusowych i przedsiębiorstw świadczących ogólnodostępne usługi mycia samochodów. Różnorodność opcji wyposażenia pozwala tutaj na tyle indywidualności, ile jest rodzajów pojazdów użytkowych.

Wszystkie myjnie samochodów ciężarowych

Maxi_Wash_Vario_NuFa.jpg

MaxiWash Vario:

Myjnia, który spełnia wszystkie życzenia.

W przypadku MaxiWash Vario nazwa jest programem: z szeregu oferowanych opcji można stworzyć indywidualną, dopasowaną do własnych  potrzeb myjnię.  Zarówno jeśli chodzi wygląd, wyposażenie w szczotki lub wysokość mycia: warianty wyposażenia potrafią spełnić wszystkie życzenia. Podobnie jak wyniki mycia: indywidualnie wybierane programy mycia zapewniają doskonałe rezultaty w krótkim czasie.

Kontakt > Dowiedz się więcej >

Komponenten NFZ Waschanlage

Elementy stacjonarne:

Wyposażenie dodatkowe do mycia samochodów ciężarowych i autobusów.

Myjnie samochodów ciężarowych WashTec pozostawiają dużo miejsca do indywidualnej optymalizacji. Są to nie tylko bramki do spryskiwania środkami chemicznymi, bramki mycia wysokociśnieniowego, system mycia podwozia, fotokomórek, ale jeszcze o wiele więcej: poznaj swoje możliwości.

Kontakt > Dowiedz się więcej >