Menü
Pojazdy użytkowe  – myjnie samochodów ciężarowych
  • Home ❯
  • Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe – myjnie samochodów ciężarowych

Genialne rozwiązania do dużych zadań

Solidne konstrukcje. Wysoka wydajność mycia. Doskonałe rezultaty mycia. I idealny stosunek kosztu do zysku: ze swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie mycia pojazdów użytkowych WashTec wychodzi naprzeciw specyficznym potrzebom firm transportowych, autobusowych i przedsiębiorstw świadczących ogólnodostępne usługi mycia samochodów. Różnorodność opcji wyposażenia pozwala tutaj na tyle indywidualności, ile jest rodzajów pojazdów użytkowych.

Wszystkie myjnie samochodów ciężarowych

Maxi_Wash_Vario_NuFa.jpg

MaxiWash Vario:

Myjnia, który spełnia wszystkie życzenia.

W przypadku MaxiWash Vario nazwa jest programem: z szeregu oferowanych opcji można stworzyć indywidualną, dopasowaną do własnych  potrzeb myjnię.  Zarówno jeśli chodzi wygląd, wyposażenie w szczotki lub wysokość mycia: warianty wyposażenia potrafią spełnić wszystkie życzenia. Podobnie jak wyniki mycia: indywidualnie wybierane programy mycia zapewniają doskonałe rezultaty w krótkim czasie.

Kontakt > Dowiedz się więcej >

SPEED_MaxiWash_Vario_Bild_KWB_460x260px.jpg

Myjnia samochodów ciężarowych MaxiWash Vario z krótką trasą mycia:

Elastyczność przy małych wymaganiach przestrzennych plus przewaga czasowa.

Często się zdarza, że miejsce na myjnię pojazdów użytkowych jest ograniczone, a przy tym zachodzi konieczność szybkiego umycia wielu samochodów prawie w tym samym czasie. MaxiWash Vario
w wersji z krótką trasą mycia łączy zalety myjni portalowej i myjni przejazdowej. Dzięki skróconej długości szyn myjnia ta zapewnia pełną elastyczność bez względu na długość pojazdu, a nawet pozwala na skrócenie czasu mycia.

Kontakt >  Dowiedz się więcej >

WashTec_MaxiWash_Vario_Tandem_Bus_Routin

Myjnia samochodów ciężarowych MaxiWash Vario Tandem:

Szybka i niezawodna w godzinach szczytu.

Czas to pieniądz. Zwłaszcza na myjniach samochodów ciężarowych
i autobusów wszystko musi przebiegać szybko – przy zachowaniu dokładności. W godzinach szczytu o wysokim natężeniu ruchu myjnia portalowa MaxiWash Vario Tandem ujawnia wszystkie swoje atuty i zapewnia dokładne umycie samochodu w ciągu zaledwie 2,5 minuty.

Kontakt >  Dowiedz się więcej >

csm_maxi_wash_express_Routing.jpg

Myjnia samochodów ciężarowych MaxiWash Vario z myciem wysokociśnieniowym:

Intensywne mycie pod wysokim ciśnieniem.

Skomplikowane kształty nadwozia lub mocno zabrudzone pojazdy stawiają szczególnie wysokie wymagania, jeśli chodzi o mycie pojazdów użytkowych. Jednak za pomocą sześciu efektywnych bocznych dysz z wirnikami po każdej stronie oraz podążającej górą za obrysem pojazdu belki dachowej z dyszami wysokociśnieniowymi, myjnia MaxiWash Vario ze swoimi rozwiązaniami wysokociśnieniowymi radzi sobie bez problemu z naczepami-cysternami, autocysternami, śmieciarkami lub innymi autami ciężarowymi o skomplikowanych kształtach i uzyskuje idealne wyniki mycia. 

Kontakt >  Dowiedz się więcej >

Komponenten NFZ Waschanlage

Elementy stacjonarne:

Wyposażenie dodatkowe do mycia samochodów ciężarowych i autobusów.

Myjnie samochodów ciężarowych WashTec pozostawiają dużo miejsca do indywidualnej optymalizacji. Są to nie tylko bramki do spryskiwania środkami chemicznymi, bramki mycia wysokociśnieniowego, system mycia podwozia, fotokomórek, ale jeszcze o wiele więcej: poznaj swoje możliwości.

Kontakt > Dowiedz się więcej >