Menü
header_presse.jpg
  • Home ❯
  • Prasa ❯
  • News
  • SelfTecs: koncepcja myjni samoobsługowych z optymalną chemią.
Schließen
Serwis liczba

Serwis

48.782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Augsburg, czerwiec 2016 – Laboratorium AUWA znacznie ulepszyło formułę SelfTecs: przy nakładaniu szczotką do piany produkt zachwyca natychmiast widocznym efektem perlenia, co znacznie przyspiesza suszenie samochodu po myciu samoobsługowym. 

SelfTecs: koncepcja myjni samoobsługowych z optymalną chemią.

presse selftecs

Chemia ta umożliwia też dalszą optymalizację koncepcji SelfTecs na myjni samoobsługowej.

Dwa w jednym: mycie i woskowanie w jednym zabiegu. WashTec opracował szczególnie proste dla klientów samoobsługowe mycie samochodów: właściciele myjni mają możliwość zaoferowania struktury programu o szczególnie wysokiej jakości i dzięki temu uzyskanie wyższej średniej ceny za mycie. Koncepcja SelfTecs pozwala bowiem na skrócenie programów o dwa etapy. Klasyczny program mycia samoobsługowego obejmuje najczęściej od pięciu do sześciu zabiegów: mycie wysokociśnieniowe, mycie szczotką z szamponem, płukanie pośrednie, woskowanie, płukanie bezsmugowe, często uzupełniane programem mycia wstępnego z pianą aktywną. Dzięki koncepcji SelfTecs mycie i woskowanie możliwe jest teraz tylko w jednym kroku programu Wash&Shine: gdyż polerowanie wykonywane jest jednocześnie w trakcie programu mycia. Takiego rozwiązania nikt inny nie oferuje. W ten sposób, w połączeniu z odpowiednimi środkami chemicznymi, kompletne umycie samochodu możliwe jest zaledwie w trzech krokach – zgodnie z mottem WashTec: atrakcje & efekt.

Oczywiście, właściciele myjni nadal mają wybór pomiędzy dwiema opcjami swojej myjni samoobsługowej WashTec: koncepcja klasyczna
z tradycyjnym programem nakładania piany przy użyciu szczotki i dodatkowym programem woskowania albo koncepcja SelfTecs z opcją Wash&Shine tylko w jednym etapie programu.

SelfTecs oznacza łatwiejsze suszenie aut.

Zmodyfikowana formuła chemiczna SelfTecs, dzięki zawartym komponentom pielęgnacyjnym, zapewnia wyraźne właściwości hydrofobowe
i rzucający się w oczy połysk. Oznacza to, że warstwa wody lepiej odrywa się od karoserii, a krople wody ulegają perleniu i bez problemu spływają. Pozwala to na szybsze wysuszenie samochodu po myciu samoobsługowym. Szczególnie przyjemne podczas mycia jest obficie tworząca się piana i miły zapach jaśminu. Środek do mycia i pielęgnacji przeznaczony do zastosowania na myjniach samoobsługowych posiada oprócz tego funkcję ochrony lakieru z efektem naprawy. Powłoka lakiernicza samochodu jest nie tylko konserwowana, ale również odnawiana. Wypełniając mikro-ubytki w lakierze, nadaje powierzchni nowy blask. Zoptymalizowana formuła SelfTecs sprawia, że klient po umyciu samochodu widzi bardzo dobry efekt w postaci czystej powierzchni o idealnym połysku. 

O firmie WashTec: Grupa WashTec z siedzibą w Augsburgu (www.washtec.de) jest wiodącym na świecie dostawcą innowacyjnych rozwiązań
w branży myjni samochodowych. WashTec zatrudnia ponad 1 700 pracowników i jest reprezentowana przez własne spółki na wszystkich głównych rynkach w Europie, USA, Kanadzie, Chinach i Australii.  Ponadto WashTec reprezentowana jest przez samodzielnych przedstawicieli handlowych w prawie 70 krajach.

W razie pytań oraz w celu uzyskania dalszych informacji:

WashTec Cleaning Technology GmbH
Rabea Nikolay (Dział ds. kontaktów z prasą i public relations)
tel.: +49 821 55 84-13 51
e-mail: rnikolay[at]washtec.de

Thomas Brenner (Kierownik ds. marketingu i wsparcia sprzedaży) 
tel.: +49 821 55 84-12 89
e-mail: tbrenner[at]washtec.de