Menü
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

iWash

Mycie pojazdu, tak indywidualne, jak jeszcze nigdy.

Każde auto jest inne. I każdy właściciel samochodu ma ​​szczególne wymagania, jeśli chodzi o mycie pojazdu. Z iWash możesz zaoferować każdemu klientowi taki program mycia, jakiego potrzebuje. I jakiego sobie życzy: indywidualny, elastyczny, z wygodną obsługą na panelu dotykowym. Tak wygląda mycie samochodów w przyszłości!

Elastyczne rozwiązanie

Mann wählt am TMann wählt am Touchterminal intuitiv das Waschprogramm in der Autowaschanlage

Natychmiast kończymy ze sztywnymi, z góry ustalonymi programami mycia w myjni samochodowej. Klienci oczekują dzisiaj elastyczności i łatwej, intuicyjnej obsługi przy wyborze programu mycia. Dokładnie to oferuje iWash: klient ma maksymalną elastyczność w wyborze programu mycia.

Innowacyjna technika w szczegółach

Większa elastyczność

Maksimum elastyczności: po wyborze programu bazowego (mycie szybkie, mycie intensywne lub dokładna pielęgnacja) klient ma możliwość wyboru dodatkowych, indywidualnych funkcji. Począwszy od usuwania insektów, mycia pod wysokim ciśnieniem, mycia felg, mycia podwozia aż do dodatkowych programów pielęgnacyjnych. Tak więc każdy może indywidualnie zadecydować, który program mycia jest odpowiedni dla niego.

Pełna przejrzystość

Po wyborze programu system sterowania myjni konfiguruje optymalny program mycia oraz natychmiast pokazuje klientowi cenę końcową i czas trwania. W ten sposób każdy klient korzysta nie tylko z indywidualności, ale także z pełnej przejrzystości.

Intuicyjna obsługa

Łatwiej niż kiedykolwiek: obsługa iWash odbywa się wygodnie na terminalu dotykowym – przed wjazdem do myjni. Nowoczesna
i nieskomplikowana obsługa wmaszerowała również do myjni pojazdów samochodowych: tak wygląda przyjazna obsługa klienta!

Te tematy mogą cię również zainteresować