Menü
header_4dimenions_082023.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

O 4DIMENSIONS

4DIMENSIONS dla udanego biznesu myjni samochodowych.

Jak żadne inne nasze myjnie bramowe, systemy tunelowe, myjnie samoobsługowe i komercyjne systemy mycia pojazdów spełniają wysokie wymagania naszych klientów w zakresie jakości mycia i szybkości, łatwości obsługi i wzornictwa. 4DIMENSIONS to cztery parametry Washtec które gwarantują nowoczesność myjni. Skorzystaj z naszych myjni, aby zagwarantować najwyższy poziom zadowolenia klientów i udanego biznesu myjni.

DIMENSION #1 - QUALITY

TecsLine:

Skuteczne mycie i pielęgnacja, niskie zużycie oraz maksymalna efektywność kosztowa. Dlatego właśnie WashTec opowiada się za asortymentem produktów chemicznych TecsLine od spółki zależnej Auwa.

Dowiedz się więcej >

Mann lehnt sich an glänzendes Autos

MultiFlex:

Wielowymiarowy segment szczotek bocznych elastycznie dostosowuje się do skosów tylnej części nadwozia. Rezultat: Olśniewający efekt dla Twoich klientów i większy zysk dla Ciebie.

Dowiedz się więcej >

Frau wäscht und poliert Auto mit SelfTecs-Chemie

SelfTecs:

Chemia SelfTecs z Auwa powoduje, że mycie i polerowanie możliwe jest w jednym programie. Innymi słowy: mycie wstępne, mycie / polerowanie, opłukiwanie – to kompletny program myjący na myjni samochodowej.

Dowiedz się więcej >

Waschbürsten

SofTecs® Pur:

Puris delikatny szczególnie dla ochrony lakieru oraz całej powierzchni.
Dzięki wyższej prędkości obrotowej i dłuższym kontakcie z pojazdem, SofTecs® Pur osiąga jeszcze lepszy rezultat mycia z udowodnioną skutecznością. wyników. Szczotki są dostępne w różnych kolorach i kombinacjach kolorystycznych.

Dowiedz się więcej >

Radwäscher WheelJet reinigt große und kleine Felgen

WheelFlash i WheelJet:

WheelFlash umożliwia precyzyjną i kompletną aplikację chemii na każdy rodzaj felg samochodowych zapewniając im niesamowity połysk. WheelJetwasher można używać do mycia zarówno małych jak i dużych felg: przekątna układu zawsze myje je w centralnej części co oznacza że są w stanie umyć nawet  21 calową felgę.

Dowiedz się więcej >

Rotationsdachdüse FlexStream

FlexStream:

FlexStream to wielofunkcyjna dysza obrotowa na dachu, która dba o odpowiednią aplikację chemii, mycie pod wysokim ciśnieniem oraz suszenie. Dzięki 360 ° obrotowi, osiąga bardzo skuteczne rezultaty.

Dowiedz się więcej >

Vorreinigung eines Autos mit Turbonozzles

Opcja wysokiego ciśnienia:

Maksymalny efekt Turbo Nozzlesin- ta wersja zapewniają lepsze usuwanie brudu z przodu pojazdu, tyłu, z felg samochodowych oraz na łukach pojazdu.

Dowiedz się więcej >

Waschstraße mit Auto und linear mitfahrenden Dach- und Seitenwalzen

Linear Technology w systemach tunelowych przenośnych:

Układ liniowy zastosowany na dachu myjni i w bocznych szczotkach gwarantuje lepszy efekt mycia na całej powierzchni pojazdu. Elektroniczna regulacja szczotek gwarantuje precyzyjne i staranne pozycjonowanie szczotek dzięki ciągłemu pomiarowi prądu ciągłego w ruchu obrotowym.

Dowiedz się więcej >

DIMENSION #2 - SPEED

Auto fährt in die Portalwaschanlage SoftCare Pro Classic Race

Myjnia portalowa SoftCare Pro Classic Race:

Rozwiązanie dla stacji benzynowych i innych lokalizacji o naprawdę dużym natężeniu ruchu pojazdów, w których poszukiwane są szybkie myjnie portalowe bez podwójnego portalu.

Dowiedz się więcej >

zwei Autos fahren in zwei hintereinander geschaltete Portale

Myjnia portalowa SoftCare² Takt:

Dwa portale z  oddzielnymi strefami do mycia i suszenia, które są w stanie umyć dwa pojazdy jednocześnie i osiągnąć wynik mycia do 20 samochodów na godzinę.

Dowiedz się więcej >

Portalwaschanlage SoftCare² Juno

Myjnia portalowa SoftCare² Juno:

Ekstremalnie szybka myjnia dzięki inteligentnej koncepcji podwójnego portalu – rezultat: krótszy czas mycia i suszenia. Druga dysza na dachu przyspiesza proces mycia; druga suszarka przyspiesza proces schnięcia.

Dowiedz się więcej >

DIMENSION #3 - CONVENIENCE

Mann wählt am Touchterminal intuitiv das Waschprogramm in der Autowaschanlage

iWash

iWash pozwala zaoferować klientom precyzyjny program mycia jakiego oczekują.
Dokładnie odzwierciedla pragnienia klientów – indywidualna, elastyczna i wygodna dzięki selekcji dotykowej.

Dowiedz się więcej >

Wash&Pay: Frau bezahlt während der Autowäsche

Wash&Pay:

Wjedż do myjni, wybierz program myjący i zapłać – teraz z Wash & Pay mycie samochodu daje tą samą wygodę co tankowanie. Klient sam wjeżdża do wolnej myjni i płaci w dogodnym momencie, w trakcie mycia lub po jego zakończeniu.

Dowiedz się więcej >

Frau sitzt während Autowäsche bequem in Auto

Drive-In:

Kup program myjący, wjedź do myjni a otrzymasz na sam koniec umyty samochód bez potrzeby wychodzenia z niego. z Drive-In klienci myjni mogą pozostać w swoich samochodach bez potrzeby czekania na zewnątrz w trakcie zmiennych warunków atmosferycznych. Nowa koncepcja WashTec jest szczególnie komfortowa w godzinach szczytu, kiedy można w ten sposób zaoszczędzić czas i zwiększyć ilość umytych samochodów co generuje większy zysk dla właścicieli myjni.

Dowiedz się więcej >

Portalwaschanlage SoftCare² Pro XL für Fahrzeuge mit extra breiten Abmessungen

Myjnia portalowa SoftCare² Pro XL:

Dla szerokich sedanów, samochodów typu SUV, przyczep i samochodów dostawczych. To wszystko może zmieścić SoftCare² Pro XL dzięki 2.58 metrom szerokości, dzięki czemu stanowi idealne urządzenie dla pojazdów o szczególnie dużych wymiarach.

Dowiedz się więcej >

SB-Programm mit bunten Farben in einer JetWash-Waschanlage

Samoobsługowa koncepcja kolorów:

Nowy kodeks kolorów ułatwia klientowi Washtec wybór kolorystyczny nowej myjni samochodowej. Nowatorski kodeks kolorów jest dostosowany do indywidualnej struktury programu, dzięki czemu klient może zobaczyć na pierwszy rzut oka, która szczotka należy do konkretnego programu samoobsługowego.

Dowiedz się więcej >

DIMENSION #4 - LOOK & FEEL

farbig beleuchteten Schaumvorhang in der Autowaschanlage

FoamSensation

Oferuje swoim klientom prawdziwe doznania podczas programu mycia: FoamSensation całkowicie pokrywa pojazd rozświetloną kurtyną piany. Jest to dodatkowa opcja dla myjni tunelowych i portalowych.

Dowiedz się więcej >

farbig beleuchtete StarTrack Führungsschienen in der Autowaschanlage

StarTrack

Innowacyjne prowadnice StarTrack zapalają się w momencie wjazdu pojazdu do myjni aby wskazać klientom prawidłowe położenie pojazdu przed rozpoczęciem procesu mycia.

Dowiedz się więcej >

bunte Lichter in der LightSHow in der Waschstraße

Powerfoam:

Oferuje swoim klientom dobrą wydajność pienienia i spójnego rozpylania z oddzielnego bezobsługowego pistoletu Powerfoam. Aplikacja piany zapewnia nie tylko doskonałe rezultaty, ale również niezwykłe doświadczenie podczas mycia. Użyj Powerfoam, aby zwiększyć czas, który klienci spędzają podczas mycia jak również aby zwiększyć swoje przychody.

Dowiedz się więcej >

LED-Attika beleuchtet Autos und Waschanlage im Dunkeln

Podświetlona attyka:

Ulepsz swoją konstrukcję stalową i popraw jej wygląd nawet z oddali. Oświetloną attykę o wysokości 600 mm można dostosować i zaprojektować w oparciu o daną lokalizację.

Dowiedz się więcej >