Menü
header_service_neukundengewinnung_082023_NEU_01.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Pozyskiwanie nowych klientów

Tak zdobędziesz zaufanie klientów.

Jeśli usługi oferowane w twojej lokalizacji są dobre, to pozyskanie klientów nie jest zbyt trudne. WashTec wspiera cię dostosowanymi do grup docelowych działaniami marketingowymi, które dokładnie pasują do twojej lokalizacji. Takimi, które wzbudzą zainteresowanie twoich klientów. I są skuteczne.

Dobre doświadczenia to podstawa zaufania.

Sukces biznesowy twojej myjni rozpoczyna się już od analizy lokalizacji: z pomocą WashTec zainstalujesz właściwą myjnię w najlepszej lokalizacji. W następnym etapie WashTec wesprze cię dostosowanymi do potencjalnych klientów działaniami marketingowymi, które dokładnie pasują do twojej lokalizacji. Takimi, które wzbudzą zainteresowanie twoich klientów. I są stale skuteczne.

Najczęściej są to akcje promocyjne, które zachęcają do spontanicznych zakupów. Mogą to być na przykład akcje promocyjne w określonych porach roku lub dnia. Jeśli twoi klienci są zadowoleni z przebiegu i wyniku mycia samochodu, to chętnie tu powrócą. A przy właściwym nawiązaniu kontaktu zmienią się z przypadkowego klienta w wiernego stałego klienta.

Te tematy mogą cię również zainteresować