Menü
header_waschstrasse.jpg

Myjnie tunelowe

Skrojone na miarę rozwiązania dla dowolnej lokalizacji.

Kup myjnię szytą na miarę dla każdej lokalizacji » Maksymalna
elastyczność dla Twojej myjni ✓ Wydajność ✓ Zmienna koncepcja myjni ✓
Skontaktuj się z nami!

Myjnie tunelowe

Każda lokalizacja jest inna. W każdej lokalizacji występują zupełnie inne wymagania stawiane myjni tunelowej – czy to pod względem wymagań dotyczących przestrzeni, przepustowości czy też wyposażenia. Dzięki modułowej koncepcji WashTec znajdziesz optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

linear mitfahrende Seitenbürsten

Technologia linearna:

Perfekcyjne rezultaty mycia przodu i tyłu.

Zaawansowana technologia linearna WashTec pozwala na poprawienie efektu mycia tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne: z przodu i z tyłu. Szczotki podążają za całym obrysem pojazdu, co gwarantuje dłuższy czas mycia ważnych obszarów pojazdu.

Kontakt > Dowiedz się więcej >

Waschstraße SoftLine² Vario

SoftLine² Vario:

Myjnia tunelowa, który spełnia wszystkie życzenia.

Zarówno nie wymagająca dużej przestrzeni myjnia tunelowa z podstawowym wyposażeniem, jak też myjnia o ponad 40 metrach długości z wyjątkowym wyposażeniem i unikalnymi usługami mycia: cokolwiek masz w planie, SoftLine² Vario umożliwi ci realizację. Z wielu dostępnych modułów możesz zestawić taką konfigurację myjni tunelowej, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Optymalnie dostosowaną do warunków przestrzennych, natężenia ruchu i oczekiwań twoich klientów.

Kontakt > Dowiedz się więcej >

Waschstraße SoftLine² Compact

SoftLine Compact:

Kompaktowa myjnia tunelowa do krótkich hal.

Krótka droga do idealnego rezultatu mycia: SoftLine Compact to idealne rozwiązanie myjni tunelowej do krótkich hal. Jeśli chodzi o wyposażenie, to można wybierać pomiędzy różnymi modułami do mycia, suszenia i pielęgnacji. Wszystkie moduły są zoptymalizowane w taki sposób, że zapewniają najlepsze wyniki na najkrótszej drodze.

Kontakt > Dowiedz się więcej >

Auto fährt in Walzenstation

Budowa modułowa:

Myjnia tunelowa tak indywidualna, jak twoja lokalizacja.

Większej elastyczności nie można sobie wyobrazić: możliwość indywidualnego łączenia modułów WashTec pozwala na elastyczną konfigurację twojej myjni tunelowej. Zarówno w podstawowej wersji ekonomicznej, jak i w najwyższej klasie premium:możesz indywidualnie zaplanować własną myjnię tunelową zgodnie ze swoimi potrzebami.

Kontakt > Dowiedz się więcej >

Myjnia tunelowa: Pakiet atrakcyjny:

Jak zwiększyć atrakcyjność swojej myjni?

Spektakularny nie tylko dla Twoich klientów, ale także dla Ciebie! Nasz pakiet atrakcyjny, z możliwością dobudowania do istniejącej myjni, w widoczny sposób ulepsza istniejący system. Twoi klienci nigdy nie doświadczyli takiego mycia pojazdów: pakiet atrakcyjny sprawia, że proces mycia jest dla twoich klientów spektakularnym doświadczeniem.

Kontakt >  Dowiedz się więcej >

Obejrzyj z nami budowę myjni tunelowej WashTec:

warning
Klikając na film, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do YouTube i akceptujesz politykę prywatności.