Menü
header_verbrauchsmaterialien.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Szczotki do mycia

Miękkie i delikatne dla lakieru – zapewniają trwały połysk.

Szczotki do mycia WashTec dzięki swojej niezwykłej miękkości są bezpieczne dla lakieru, chroniąc go przed zarysowaniami w trakcie czyszczenia i zapewniając trwały połysk. Korzystając z myjni samochodowej, klienci oczekują kompleksowej usługi, bez zarysowań i zadrapań na lakierze. Szczotki do mycia samochodów WashTec zapewniają bezpieczeństwo przy każdym myciu, gwarantując zadowolenie klientów i wzrost Twoich dochodów.

Waschbürste

Miękkie szczotki do mycia samochodów - SoftTecs i SoftTecs2

Każdy klient oczekuje, aby po umyciu jego samochód błyszczał jakby wyjechał prosto z salonu. Efekt ten jest możliwy do otrzymania dzięki szczotkom SoftTecs i SoftTecs2 od WashTec. Tradycyjne szczotki ze sztywnym włosiem mogą być zbyt szorstkie dla lakieru, co prowadzi do zadrapań i innych uszkodzeń. Szczotki SoftTecs z miękkim włosiem zostały zaprojektowane specjalnie do mycia samochodów, zapewniając delikatne, ale skuteczne czyszczenie. SoftTec2 różni się od standardowej wersji tym, że posiada dłuższe i drobniejsze włókna, dzięki czemu dokładniej czyści wszystkie trudno dostępne miejsca takie jak szczeliny, rowki czy krawędzie. Ponadto SoftTecs zwyciężył test porównawczy materiałów przeprowadzony przez ADAC.

Jeśli wybierzesz mycie zintegrowane podczas korzystania ze szczotek SoftTecs, zostanie wykonane mycie wstępne. Jest to korzystne dla Ciebie, ponieważ powoduje zwiększenie ceny mycia, a w konsekwencji wzrost Twoich przychodów.

Co zyskujesz wybierając szczotki SoftTecs i SoftTecs2 od WashTec?

Szczotki do mycia samochodów SoftTecs od WashTec przyniosą korzyści zarówno Tobie jak i Twoim klientom. Dzięki tym szczotkom Twoje usługi będą oferowały najwyższą jakość czyszczenia i trwały połysk, bez pozostawiania śladów na karoserii samochodów. Zwiększona wydajność czyszczenia i integracja mycia wstępnego pozwoli zwiększyć Twoje przychody. Delikatne szczotki do mycia samochodów SoftTec zapewniają również długą żywotność, aż do 50 000 myć. Już dziś skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia.

Linki i pliki do pobrania