Menü
header_digitale_systeme.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Eksploatacja

Rozwiązania podnoszące
ekonomiczność i wygodę.

Zaprojektuj swoją myjnię jeszcze efektywniej i bardziej komfortowo: z rozwiązaniami do odzyskiwania wody, przyjaznymi dla klienta terminalami do obsługi i płatności lub z praktycznym systemem WashTec Plus do zarządzania przez użytkownika on-line. Dla dobra twoich klientów. I dla twoich korzyści.

System WashTec Plus am Tablet

Miej swoją myjnię na oku. Zawsze. Z każdego miejsca.

Prowadzisz kilka myjni w różnych lokalizacjach? Dzięki cyfrowemu systemowi zarządzania myjniami Carwash Management System WashTec Plus masz wszystko na oku. I wszystkie urządzenia są pod kontrolą: stale i z każdego miejsca. Wygodna obsługa przez tablet, smartfon albo komputer.

Kontrolujesz bezusterkową pracę, sprawdzasz ilość materiałów eksploatacyjnych albo modyfikujesz programy mycia, ceny i godziny otwarcia: wszystko wygodnie z biura, z domu a nawet podczas podróży. W ten sposób zapobiegasz awariom, możesz szybko usuwać problemy i centralnie optymalizować prowadzenie biznesu.

Twoje korzyści:

  • Ważne dane zawsze pod kontrolą: otrzymujesz natychmiast aktualne informacji o stanie swoich urządzeń, obrotów, liczby myć itp.
  • Możliwość modyfikacji i monitorowania ustawień: możesz sprawdzać godziny otwarcia i ceny, stan napełnienia i dochody i nie tylko.
  • Bezpieczna podstawa decyzji: uzyskujesz wiarygodne dane na temat liczby myć, obrotów, wykorzystania programów itp.
  • Działasz zamiast zwlekać: możliwe problemy i zakłócenia możesz rozpoznawać z wyprzedzeniem i zapobiegać im.