Menü
header_verbrauchsmaterialien.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Środki chemiczne do mycia i pielęgnacji

Skuteczne. Ekonomiczne. Przyjazne dla środowiska.

Jako kompleksowy dostawca w branży myjni samochodowych
w pełni polegamy na produktach naszej spółki zależnej AUWA, jeśli chodzi o chemię do mycia i pielęgnacji. Zaczynając od środków do czyszczenia i pielęgnacji w myjniach samochodowych aż po specjalne rozwiązania do uzdatniania wody. Wszystkie produkty chemiczne AUWA są skuteczne, ekonomiczne i odpowiadają wysokim standardom środowiskowym.

Mann prüft Ersatzteilverfügbarkeit

Mocni partnerzy: WashTec i chemia AUWA

 

Środki chemiczne AUWA  są idealnym uzupełnieniem technologii mycia WashTec. Wszystkie produkty chemiczne AUWA są optymalnie dostosowane do zastosowania w myjniach portalowych, tunelowych i samoobsługowych WashTec. Są opracowywane i produkowane w ścisłej współpracy z działem badawczo-rozwojowym WashTec. W ten sposób możemy optymalnie wykorzystać efekt synergii – i osiągnąć najlepsze wyniki dla ciebie i twoich klientów.

Środki chemiczne AUWA chronią lakier pojazdu, szczotki, tkaniny i urządzenia. Zapewniają doskonałe rezulataty mycia i suszenia bez pozostawiania smug i śladów. Oczywiście wszystkie środki chemiczne AUWA spełniają wysokie standardy ochrony środowiska.

Innowacyjne produkty i procesy

 

Chemia AUWA przekonuje inteligentnymi rozwiązaniami, zapewniającymi optymalne procesy, łatwą obsługą i najlepsze wyniki mycia. 

Inny przykład: seria TecsLine. Składa się ona z dziesięciu optymalnie dopasowanych do siebie produktów do mycia i pielęgnacji i gwarantuje najlepsze wyniki w każdej fazie procesu. Od wstępnego mycia aż po suszenie pojazdu. TecsLine jest przeznaczona do zastosowania w myjniach tunelowych, portalowych i samoobsługowych.

Receptury przyjazne dla środowiska

Przy rozwoju i produkcji wyrobów chemicznych AUWA przestrzegane są najwyższe standardy ochrony środowiska i zdrowia. Na ogół nie są używane składniki sklasyfikowane jako toksyczne lub niebezpieczne dla środowiska. Unika się w miarę możliwości barwników i substancji zapachowych, emulgatorów i podobnych substancji.

Wszystkie produkty AUWA ecoline są biodegradowalne, przyjazne dla środowiska i  zapewniają doskonały proces separacji w oczyszczalni ścieków.

Rzecz unikalna na rynku: cały asortyment jest wolny od kwasu nitrylotrioctowego (NTA).

Wybrane produkty AUWA spełniają również wymagania norm ekologicznych, takich jak  ÖNORM, Nordic Ecolabels (Nordic Swan) i normy DHI.

Wszystkie produkty chemiczne AUWA do mycia samochodów są koncentratami, które są automatycznie rozcieńczane i dozowane w myjniach samochodowych. Ze względu na wysokie stężenie składników aktywnych mogą być stosowane w sposób bardzo oszczędny. Przez zastosowanie koncentratów można zmniejszyć zużycie, koszty transportu i emisję spalin prawie o 70%.

Więcej informacji o produktach chemicznych AUWA można znaleźć tutaj