Menü
header_service_marketingkonzept_082023_NEU_01.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Koncepcja marketingowa

Doradztwo strategiczne. Udana realizacja. Ukierunkowana kontrola.

Każda lokalizacja jest inna. Podobnie, jak każdy klient jest inny. Ale każdy oczekuje, że znasz jego potrzeby. Aby zaoferować mu odpowiednie rozwiązania i działania. WashTec opracuje wraz
z tobą właściwą koncepcję marketingu, która przyniesie ci długofalowe korzyści.

Doradztwo strategiczne. Udana realizacja. Ukierunkowana kontrola.

Każda lokalizacja jest inna. Podobnie, jak każdy klient jest inny.Ale każdy oczekuje, że znasz jego potrzeby.WashTec opracuje wraz z tobą właściwą koncepcję marketingu, która przyniesie ci długofalowe korzyści.

 

Wszystko zaczyna się od planowania

Marketing jest ważnym elementem koncepcji usług WashTec. Jakie środki komunikacji pasują do twojej grupy potencjalnych klientów?
A jakie do twojej lokalizacji? Co oferuje regionalna konkurencja? Jakie pojawiają się sezonowe i regionalne okazje do promocji?

Na podstawie tych pytań WashTec opracowuje odpowiednią strategię marketingową. Z działaniami skrojonymi na miarę potrzeb twojej lokalizacji i grupy potencjalnych klientów. I przyczyniającymi się do optymalnego wykorzystania możliwości twojej myjni.

Promocja sprzedaży, która skutkuje

Oferujesz szczególną usługę mycia. Zwróć na to uwagę swoich klientów. Czy chodzi o promocje w godzinach po pracy, czy mycie w dni świąteczne czy też mycie po sezonie zimowym: opracowujemy przekonujące pomysły. I pomagamy ci w ich propagowaniu: przy kasie, przed myjnią albo na ulicy. Albo też przez mailing i ogłoszenia prasowe.

Bieżąca kontrola sukcesu i optymalizacja

Możesz celowo optymalizować działania tylko wtedy, gdy wiesz, co trafia do twoich klientów, a co nie. I wtedy dalej rozwijać swoją koncepcję marketingową. WashTec udziela ci przy tym wsparcia. Osobiście i z pomocą naszego oprogramowania WashTec Plus.