Menü
header_verbrauchsmaterialien.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Materiały eksploatacyjne

Najwyższa jakość w każdym szczególe.

Błyszczące rezultaty mycia możesz osiągnąć nie tylko za pomocą najlepszej techniki. Równie ważne jest inteligentne dopasowanie urządzeń do materiałów używanych do mycia i środków chemicznych. Ze szczotkami do mycia WashTec i środkami chemicznymi naszej spółki zależnej AUWA możesz osiągnąć najlepsze wyniki, zadowolonych klientów i wysokie przychody.

Mann prüft Ersatzteilverfügbarkeit

Mocni partnerzy: WashTec i chemia AUWA

 

Środki chemiczne AUWA  są idealnym uzupełnieniem technologii mycia WashTec. Wszystkie produkty chemiczne AUWA są optymalnie dostosowane do zastosowania w myjniach portalowych, tunelowych i samoobsługowych WashTec. Są opracowywane i produkowane 
w ścisłej współpracy z działem badawczo-rozwojowym WashTec. W ten sposób możemy optymalnie wykorzystać efekt synergii – i osiągnąć najlepsze wyniki dla ciebie i twoich klientów.

Środki chemiczne AUWA chronią lakier pojazdu, szczotki, tkaniny i urządzenia. Zapewniają doskonałe rezulataty mycia i suszenia bez pozostawiania smug i śladów. Oczywiście wszystkie środki chemiczne AUWA spełniają wysokie standardy ochrony środowiska.

Innowacyjne produkty i procesy

 

Chemia AUWA przekonuje inteligentnymi rozwiązaniami, zapewniającymi optymalne procesy, łatwą obsługą i najlepsze wyniki mycia. 

Inny przykład: seria TecsLine. Składa się ona z dziesięciu optymalnie dopasowanych do siebie produktów do mycia i pielęgnacji i gwarantuje najlepsze wyniki w każdej fazie procesu. Od wstępnego mycia aż po suszenie pojazdu. TecsLine jest przeznaczona do zastosowania w myjniach tunelowych, portalowych i samoobsługowych.

Receptury przyjazne dla środowiska

Przy rozwoju i produkcji wyrobów chemicznych AUWA przestrzegane są najwyższe standardy ochrony środowiska i zdrowia. Na ogół nie są używane składniki sklasyfikowane jako toksyczne lub niebezpieczne dla środowiska. Unika się w miarę możliwości barwników 
i substancji zapachowych, emulgatorów i podobnych substancji.

Wszystkie produkty AUWA ecoline są biodegradowalne, przyjazne dla środowiska i  zapewniają doskonały proces separacji w oczyszczalni ścieków.

Rzecz unikalna na rynku: cały asortyment jest wolny od kwasu nitrylotrioctowego (NTA).

Wybrane produkty AUWA spełniają również wymagania norm ekologicznych, takich jak  ÖNORM, Nordic Ecolabels (Nordic Swan) i normy DHI.

Wszystkie produkty chemiczne AUWA do mycia samochodów są koncentratami, które są automatycznie rozcieńczane i dozowane w myjniach samochodowych. Ze względu na wysokie stężenie składników aktywnych mogą być stosowane w sposób bardzo oszczędny. Przez zastosowanie koncentratów można zmniejszyć zużycie, koszty transportu i emisję spalin prawie o 70%.

Więcej informacji o produktach chemicznych AUWA można znaleźć tutaj

Waschbürste

SofTecs® i SofTecs2 – rewolucja wśród materiałów do mycia

Błyszczący lakier bezpośrednio po umyciu pojazdu i przez cały okres użytkowania: dzięki szczotkom SofTecs® i SofTecs2 od WashTec. Obydwie szczotki myją szczególnie delikatnie pojazdy i nie pozostawiają żadnych śladów na karoserii. SofTecs2 wyróżnia się filigranowymi i dłuższymi włóknami – i umożliwia jeszcze bardziej efektywne czyszczenie szczelin, rowków i krawędzi.

Przy myciu szczotkami SofTecs® w programie mycia zintegrowane jest mycie wstępne. Pozwala to na zwiększenie ceny mycia i osiągnięcie większych obrotów i zysku. SofTecs® jest zwycięzcą testu porównawczego materiałów myjących przeprowadzonego przez ADAC.

Twoje korzyści:

  • delikatne mycie – bez pozostawiania śladów na karoserii samochodu
  • trwały połysk – lakier samochodowy zachowuje swój blask nawet po niezliczonych myciach
  • możliwość uzyskania wyższych przychodów – integracja mycia wstępnego w programie mycia uzasadnia wyższe ceny
  • zwiększona wydajność czyszczenia – drobniejsze włókna szczotki SofTecs2 myją skuteczniej w szczelinach, rowkach i na krawędziach.
  • długa żywotność – do 50000 myć

Linki i pliki do pobrania

Mann prüft Ersatzteilverfügbarkeit

Najlepsza dostępność części zamiennych zapewnia szybką reakcję

Oprócz jakości decydującym czynnikiem jest szybkość obsługi technicznej i napraw. Dlatego opieramy się na zdecentralizowanej koncepcji magazynowej, która gwarantuje najlepszą dostępność części zamiennych w każdej lokalizacji. I jest dokładnie dopasowana do danego regionu. Dla myjni portalowych, tunelowych, myjni pojazdów ciężarowych i myjni samoobsługowych. Ponadto nasz magazyn centralny ma na stanie około 20 000 części zamiennych – z terminem dostawy o godzinie 8 następnego dnia.

Twoje korzyści:

  • optymalne zaopatrzenie w części zamienne na terenie całej Europy
  • wszystkie ważne części do myjni samochodowych dostępne są przez wiele lat
  • przyjazna dla środowiska utylizacja zużytych części
  • sklep internetowy z szerokim asortymentem części zamiennych, poprzez środki chemiczne aż po akcesoria i artykuły marketingowe.