Menü
header_services_kommunikation_082023.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Komunikacja i reklama

Uwaga gwarantowana.

Czy to reklama na miejscu, ogłoszenia i mailingi czy też system drogowskazów ułatwiający szybką orientację: WashTec oferuje ci atrakcyjne środki reklamowe, dzięki którym przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów. I na długo pozostaniesz w pamięci.

Materiały reklamowe WashTec: czyli jak przyciągnąć uwagę klienta.

Drogowskazy: tablice informacyjne i szyldy

Ułatw swoim klientom orientację: system drogowskazów przełamuje bariery i pomaga klientom odnaleźć drogę. W ten sposób będą oni kojarzyć mycie samochodu u ciebie z czymś przyjemnym. I z całą pewnością przyjadą ponownie .

Miłe gesty: gadżety

Drobne upominki polepszają relację z klientem. Czy to ściereczka, smycz na klucze czy karty do gry: dzięki gadżetom reklamowym WashTec pozostawisz sympatyczne wspomnienie o sobie.

Celowe nawiązanie kontaktu: szablony mailingowe

Dotrzyj do nowych i stałych klientów w celowy sposób i bez dużych nakładów: przy użyciu praktycznych szablonów mailingowych WashTec. Wybierz jeden z wielu tematów i przedstaw się jako kompetentny partner.

Gwarantowany zasięg: wzory ogłoszeń

Aby osiągnąć większy zasięg, WashTec oferuje wzory ogłoszeń w lokalnych gazetach. Chętnie opracujemy też indywidualne ogłoszenia na specjalne okazje. Profesjonalne. Przyciągające uwagę. I trafiające w dziesiątkę.

Dowiedz się, jak ze środkami reklamowymi WashTec rozbudujesz swój sukces. Kontakt

 

Te tematy mogą cię również zainteresować