Menü

SmartCare –
po prostu lepsza

SmartCare - Najlepsza dla Twojego biznesu. SmartCare. Made in Germany.
Smart oznacza podążać nowymi drogami. Aby stale zwiększać obroty myjni i wyznaczać nowe standardy.

Usługi połączeniowe SmartCare zachwycają wyjątkowymi możliwościami zdalnego dostępu, zdalnego monitoringu i zdalnego sterowania. Funkcje i opcje, które wcześniej nie były znane w branży myjni samochodowych. Zostań twórcą własnych programów.

Odkryj nowe możliwości:

- RemoteAccess – Twój osobisty zdalny dostęp do SmartCare.

- RemoteMonitoring – wszystko w jednym miejscu: liczba mytych pojazdów, stan napełnienia chemikaliów, stan zużycia i inne wskaźniki umożliwiają pełną kontrolę działalności myjni – niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.

- RemoteDiagnosis – umożliwia stuprocentowy zdalny dostęp serwisowy przez firmę WashTec i szybkie rozwiązywanie problemów.
- Remote Assist – razem z naszym systemem pomocy Helpdesk możesz podłączyć się do maszyny i zmieniać wiele ustawień oraz zatwierdzać komunikaty o błędach.

- RemoteControl – Twój indywidualny system zdalnego sterowania, którym możesz aktywnie samodzielnie zmieniać ustawienia. Na przykład masz możliwość samodzielnej modyfikacji nowych lub starych programów mycia oraz ustawiania sterowania bramą lub konfiguracji wyświetlacza graficznego terminala obsługowego SmartTouch. Teraz możesz to wszystko robić całkiem łatwo sam bez pomocy technika serwisu.

SmartCare jest po prostu lepsza, bo jest tak niezawodna i solidna. Bo gwarantuje maksymalną dyspozycyjność. Bo możesz samodzielnie tworzyć programy, zmieniać wiele ustawień bez pomocy technika serwisu.
A także dlatego, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wznosisz się na nowe wyżyny w swoim biznesie mycia samochodów.
warning
Klikając na film, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do YouTube i akceptujesz politykę prywatności.

Najinteligentniejsze
we wszystkich
wymiarach

Smart, dzięki najwyższej dyspozycyjności:

RemoteAccess, RemoteMonitoring, RemoteDiagnosis, RemoteAssist oraz RemoteControl sprawią, że pomoc serwisu stanie się zbędna oraz zminimalizują się przestoje w pracy myjni

Smart, dzięki efektom, które zachwycają we wszystkich 4 wymiarach:

Quality (jakość), Speed (szybkość), Convenience (wygoda), Look&Feel (wygląd i wrażenia).

Smart, dzięki inteligentnemu i efektywnemu sterowaniu:

dla maksimum jakości i szybkości mycia oraz wysokości obrotów.

Smart, dzięki najwyższej elastyczności i swobodzie:

konfiguracja, sterowanie i dostosowywanie programów mycia są łatwiejsze niż kiedykolwiek oraz optymalnie dopasowane do potrzeb Twojej myjni. Zostań twórcą swoich programów.

Smart, bo sam możesz sterować zdalnie:

wygodnie i indywidualnie sterować przez Internet wszystkimi ustawieniami za pomocą RemoteControl – czy to ceny, oferty specjalne, czy też tworzenie programów mycia.

Pilot zdalnego sterowania – RemoteControl
Mann überwacht Waschprogramm am Computer
SmartCare –
po prostu lepsza, bo teraz możesz w inteligentny sposób samodzielnie sterować zdalnie
swoim biznesem mycia samochodów.

Dzięki zdalnemu sterowaniu (RemoteControl) możesz niezależnie od pory dnia wygodnie monitorować i kontrolować wiele ustawień: takich jak na przykład godziny otwarcia i promocje, ceny, ale możesz też w bardzo łatwy sposób tworzyć własne programy mycia na komputerze i wgrywać je bezpośrednio do SmartCare. Bez potrzeby wzywania technika serwisu.


Dokładnie tak, jak wymaga tego w danym momencie Twoja myjnia samochodowa – w dowolnym czasie i miejscu, zgodnie z Twoimi życzeniami.


Najwygodniejszy system zdalnego zarządzania, jaki kiedykolwiek wymyślono.


 

Suszenie
Auto steht in Trocknung
SmartCare –
po prostu lepsza, dzięki najefektywniejszej suszarce zapewnisz sobie zadowolonych i lojalnych klientów.
Co właściwie oznacza efektywniejsze suszenie?

Po prostu: dzięki suszarce ze zoptymalizowanym strumieniem przepływu powietrza i o maksymalnej sprawności działania, WashTec SmartCare zapewnia niespotykaną dotąd wydajność suszenia.


Najskuteczniejsze i najlepsze suszenie w historii.


 

Mycie pod wysokim ciśnieniem
Auto fährt in Washtec Waschanlage
SmartCare –
– po prostu lepsza, gdyż zapewnia optymalne czyszczenie wstępne i myje z najwyższą precyzją – również w obszarze nadproży.

Silnie zabrudzone albo nieregularne powierzchnie karoserii samochodowej – czy to stanowi problem? Nie, to tylko wyzwania, z którymi WashTec SmartCare poradzi sobie za pomocą wysokiego ciśnienia.


Optymalne mycie wstępne przez najbardziej skuteczny TurboJet z dyszami TurboNozzles: obrotowe dysze natrysku punktowego zapewniają perfekcyjne mycie wstępne silnym strumieniem pod wysokim ciśnieniem. Najwyższa dokładność również z przodu i tyłu pojazdu oraz w obszarze nadproży.


Najbardziej efektywna technologia wysokiego ciśnienia w historii.

Mycie wstępne
flächendeckend Schaum auf einem Fahrzeug
SmartCare –
po prostu lepsze, ponieważ najlepszymi w swojej klasie
wynikami mycia przyciąga zachwyconych klientów.

WashTec SmartCare łączy najwydajniejszą chemię z doskonałą aplikacją piany i prawdziwymi efektami specjalnymi. To daje najlepsze wyniki mycia i lojalnych klientów.


WashTec SmartCare, dzięki wychylanym dyszom spryskującym, zapewnia optymalne ustawienie i lepsze nakładanie piany na całej powierzchni karoserii, zarówno w przypadku małych, jak i dużych pojazdów.


Najbardziej intensywne mycie wstępne w historii.

Mycie szczotkami
Autobürste legt sich am Heck schräg an
SmartCare –
po prostu lepsze, ponieważ perfekcyjny efekt mycia samochodu zapewnia wysoką
lojalność klientów i większe obroty.

Skośne tylne części nadwozia, tylny spojler czy trudno dostępne miejsca w suvach i innych autach są często niedomyte po wizycie na myjni. Ulepszona technologia czujników gwarantuje precyzyjne sterowanie. Problem udało się rozwiązać: dzięki ulepszonym szczotkom FlexControl 2.0 (duża średnica szczotek bocznych zapewnia, że idealnie przylegają do boków samochodu i perfekcyjnie czyszczą nadwozie od krawędzi dachu aż po nadproże) oraz szczotce MultiFlex 2.0, która nachyla się pod kątem i dosuwa do skośnych powierzchni tyłu nadwozia, dzięki czemu są nareszcie idealnie domyte. W ten sposób WashTec SmartCare wyznacza standardy w całej branży.


Wynik przekonuje: lepiej umyty tył nadwozia, większa lojalność klientów i wyższe obroty dla Ciebie.


Najlepsza technologia czujników w historii.

Sterowanie adaptacyjne – RemoteControl
Auto fährt in Washtec Waschanlage
SmartCare –
po prostu lepsze, ponieważ możesz myjnię obsługiwać samodzielnie
bez posiadania wiedzy specjalistów.

Czy pamiętasz jeszcze czasy, kiedy każda zmiana ustawień Twojej myjni oznaczała przede wszystkim jedno: wezwanie technika serwisu? Z WashTec SmartCare wkraczają nowe czasy:


Zostań twórcą programu – w mgnieniu oka. Po prostu za naciśnięciem jednego przycisku twórz programy mycia i dopasowuj parametry zgodnie z potrzebami.


Pierwsza myjnia na rynku, dzięki której możesz samodzielnie tworzyć programy mycia bez wizyty serwisu.

Dozowanie chemii
adaptive Chemiedosierung im Waschgeschäft
SmartCare –
po prostu lepsze, gdyż dozowanie chemii automatycznie
dostosowuje się do procesu mycia.

Raz zaprogramowane ustawienia i zawsze ta sama chemia do mycia, dozowana w ten sam sposób – niezależnie od tego, jakie są wymagania w danej sytuacji? Tak było wczoraj. Dziś WashTec SmartCare umożliwia inteligentne dozowanie chemii, idealnie dostosowane do wybranego procesu mycia.

Smart.
bo wyznacza kierunki rozwoju
w każdym aspekcie.

Form follows function – forma podąża za funkcją – to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Również pod tym względem WashTec SmartCare wyznacza nowe trendy:  w wyjątkowy sposób łączy formę, funkcjonalność i indywidualność – w nowy wymiar Twojego biznesu mycia samochodów.

Różnorodność,
która rzuca się w oczy
Piękne, bezpieczne
i atrakcyjne
3D
robi różnicę
Wysokiej jakości
szkło
Idealna dla twojego biznesu!
Umów się już teraz.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.Fieldset