Menü
header_service_wartung_082023_NEU_02.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Pomoc techniczna

Aby wszystko szło sprawnie – wysoka dyspozycyjność twojej myjni i twojego biznesu.

Towarzyszymy ci przez cały okres obowiązywania umowy dotyczącej twojej myjni. Nasza całościowa koncepcja opieki – od urządzeń do mycia samochodów poprzez środki chemiczne AUWA aż po oczyszczanie ścieków i utylizację odpadów – zapewnia wysoki stopień dyspozycyjności twojej myjni. Szybki czas reakcji, krótkie czasy przestoju i najlepszą dostępność części zamiennych zapewnia na całym świecie 600 doświadczonych techników WashTec, którzy stoją osobiście do twojej dyspozycji.

Obszerna koncepcja obsługi technicznej dla optymalnego prowadzenia myjni.

Nasza indywidualna koncepcja obsługi technicznej zapewnia ciągłą pracę twojej myjni – od pierwszego uruchomienia aż po szybką pomoc
w razie ewentualnych awarii. W ten sposób możesz liczyć na stałą dyspozycyjność swojej myjni, a tym samym na solidne dochody z biznesu.

Twoje korzyści:

 • Intensywność użytkowania twojej myjni jest podstawą dla określenia zakresu obsługi technicznej. Zakres i terminy obsługi technicznej dostosowujemy do potrzeb twojej myjni.
 • Prowadzimy szkolenia dla ciebie i twoich pracowników w zakresie optymalnego użytkowania i utrzymania myjni
 • Masz osobistego partnera do kontaktów.
 • Udzielamy ci kompetentnych porad na temat właściwego wyposażenia twojej myjni, np. przy wprowadzaniu dodatkowego wyposażenia lub przy modernizacji.

A jeśli pomimo wszelkiej staranności coś nawali – nasze pogotowie serwisowe jest do twojej dyspozycji:

 • szybki czas reakcji
 • krótkie czasy przestojów
 • doświadczeni specjaliści z WashTec

Efektywna sieć serwisu zapewnia profesjonalne wsparcie.

Przestój kosztuje czas i pieniądze. Dlatego naszym głównym celem jest bezproblemowe działanie twojej myjni. Osiągamy to poprzez efektywną sieć serwisową z kompetentnymi pracownikami, najnowocześniejszymi pojazdami technicznymi i systemami zarządzania on-line.

Twoje korzyści:

 • Nowoczesny system dyspozytorski zapewnia skuteczne zarządzanie zespołem serwisowym.
 • Dzięki sterowaniu GPS, właściwy samochód techniczny z optymalnym zestawem części zamiennych zawsze znajdzie najszybszą drogę do ciebie.
 • Systemy zdalnego wsparcia technicznego często eliminują konieczność wizyty technika na miejscu.
 • Przez nasz internetowy system zarządzania myjniami „WashTecPlus“ można kliknięciem myszy ustawiać na nowo parametry techniczne albo przeprowadzać kontrole stanu, np. barier świetlnych i silników – aby zapewnić sprawne działanie twojej myjni.
   

Szybka dostawa części zamiennych.

Oprócz jakości decydującym czynnikiem jest szybkość obsługi technicznej i napraw. Dlatego opieramy się na zdecentralizowanej koncepcji magazynowej, która w każdej lokalizacji gwarantuje najlepszą dostępność części zamiennych. I jest dokładnie dopasowana do danego regionu. W naszym centralnym magazynie mamy na stanie około 20 000 części zamiennych – które są natychmiast dostępne i mogą być dostarczone wysyłką ekspresową już następnego dnia do godziny 8-mej.

Twoje korzyści:

 • Optymalne zaopatrzenie w części zamienne na terenie całej Europy
 • Wszystkie ważne części do wszystkich naszych myjni samochodowych dostępne są przez wiele lat
 • Przyjazna dla środowiska utylizacja zużytych części
 • Sklep internetowy z szerokim asortymentem części zamiennych, poprzez środki chemiczne aż po akcesoria i artykuły marketingowe.
Instrukcje konserwacji dla myjni portalowych.

UWAGA: Niniejsze nagranie nie zastępuje instrukcji obsługi i nie ponosimy za nie odpowiedzialności. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym serwisem. Do wideo.

warning
Klikając na film, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do YouTube i akceptujesz politykę prywatności.

Te tematy mogą cię również zainteresować