Menü
header_highlights.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Najciekawsze rozwiązania dla myjni portalowych

Duży wybór pod względem innowacji.

Poznaj inne ciekawe rozwiązania zapewniające sukces w biznesie myjni samochodowych. Firma WashTec prezentuje innowacje, które są skrojonymi na miarę rozwiązaniami dla różnych koncepcji biznesowych i potrzeb klientów. Z wyraźnie wytyczonym celem i koncentracją na maksymalnych korzyściach dla klienta!

FoamSensation – spektakularne mycie

Twoi klienci nigdy nie doświadczyli takiego mycia pojazdu: FoamSensation całkowicie pokrywa pojazd podświetlaną kolorowo kurtyną piany. Wygląda to imponująco, podnosi atrakcyjność Twojej lokalizacji i jest prawdziwym magnesem dla klientów.

FoamSensation

Efektowna kolorowa kurtyna piany:

 • Spektakularne wrażenia oprysku: nieprzerwane nakładanie piany w myjniach portalowych
 • Spektakularne efekty: kolorowa podświetlana kurtyna piany wykorzystująca oświetlenie LED z licznymi możliwościami ustawienia kolorów
 • Szybka aktywacja: Idealna piana w ciągu kilku sekund
 • Przewaga konkurencyjna: FoamSensation zwiększa atrakcyjność lokalizacji

Prowadnice StarTrack:

Najlepiej wyglądająca droga w Twojej myjni samochodowej.

 • Interesujące doświadczenie w myjni samochodowej: podświetlenie  LED przyciąga uwagę i tworzy niepowtarzalną atmosferę podczas mycia pojazdu.
 • Pomoc podczas wjazdu i ustawienia pojazdu: W trosce o bezpieczeństwo podświetlone napisy i kolorowe strzałki informują klientów przez cały proces mycia.
 • Skuteczna ochrona felg: wysoka jakość prowadnic wykonanych ze stali nierdzewnej  z przekrojem ustawionym pod kątem zapewnia skuteczną ochronę przed zużyciem.
 • Przewaga konkurencyjna: StarTrack zwiększa ogólną atrakcyjność danej lokalizacji, a to prawdziwa atrakcja dla klientów - szczególnie w połączeniu z FoamSensation.
StarTrack Führungsschienen

Prowadnice StarTrack:

Najlepiej wyglądająca droga w Twojej myjni samochodowej.

 • Interesujące doświadczenie w myjni samochodowej: podświetlenie  LED przyciąga uwagę i tworzy niepowtarzalną atmosferę podczas mycia pojazdu.
 • Pomoc podczas wjazdu i ustawienia pojazdu: W trosce o bezpieczeństwo podświetlone napisy i kolorowe strzałki informują klientów przez cały proces mycia.
 • Skuteczna ochrona felg: wysoka jakość prowadnic wykonanych ze stali nierdzewnej  z przekrojem ustawionym pod kątem zapewnia skuteczną ochronę przed zużyciem.
 • Przewaga konkurencyjna: StarTrack zwiększa ogólną atrakcyjność danej lokalizacji, a to prawdziwa atrakcja dla klientów - szczególnie w połączeniu z FoamSensation.

LightShow – spektakularny pokaz świetlny.

Takich efektów klienci myjni jeszcze nie widzieli: oświetlenie LED pozwala na mistrzowską inscenizację wszystkich etapów mycia. Robi to nie tylko niesamowite wrażenie, ale podnosi atrakcyjność myjni i jest prawdziwym magnesem przyciągającym klientów.

Leuchteffekte beim Waschprozess

LightShow:

Spektakularny pokaz świetlny podczas mycia samochodu.

 • Spektakularna usługa mycia: mistrzowska inscenizacja wszystkich etapów mycia w czasie automatycznego mycia samochodu na myjni portalowej.
 • Transparentny proces mycia: zmiana kolorów i zastosowanie specjalnych efektów świetlnych pozwala na zróżnicowanie poszczególnych etapów mycia i sprawia, że mycie samochodu staje się niezwykłym spektaklem.
 • Większa atrakcyjność: oświetlenie ledowe podnosi atrakcyjność myjni i jest prawdziwym magnesem przyciągającym klientów.

WheelFlash – dokładna aplikacja środków chemicznych.

WheelFlash opiera się na zasadzie działania myjki do kół WheelJet i dodatkowo umożliwia precyzyjne nanoszenie chemii na całej powierzchni felgi. Dzięki temu nawet felgi o różnych wzorach można wyczyścić na wysoki połysk. Po automatycznym rozpoznaniu kół przednich i tylnych, myjka do kół ustawia się najpierw w pozycji  umożliwiającej wyznaczenia optymalnego odstępu felgi od ruchomej dyszy. Następnie precyzyjnie i bez strat nanoszony jest środek chemiczny.

WheelFlash:

Czyste felgi bez kompromisów.

 • Kąt natrysku i ilość środka chemicznego są zawsze optymalne –  w sposób całkiem automatyczny.
 • Wymagany czas oddziaływania środka chemicznego uzyskuje się przez spryskanie felg już na początku programu mycia. Zapewnia to odpowiednie przygotowanie felg do czyszczenia szczotką do mycia kół  i mycia pod wysokim ciśnieniem.

WheelJet – skuteczne czyszczenie felg.

Myjka do kół WheelJet niezawodnie czyści duże i małe felgi: ukośne ustawienie pozwala celować w środek felgi i gwarantuje czystość nawet przy felgach 21-calowych. Myjka WheelJet dosuwana jest do pojazdu od góry po przekątnej i z przedłużonym ruchem dosuwu. W ten sposób szczotki talerzowe myjki WheelJet trafiają zawsze w optymalny punkt roboczy na środku koła – bez względu na wielkość samochodu.

WheelJet:

Myjka do kół do wszystkich typów felg.

 • W przypadku dużych kół  i szerokiego rozstawu osi, np. w autach typu SUV, myjki WheelJet dokładnie dopasowują pozycję roboczą do wielkości kół i ustawiają się wyżej i szerzej na zewnątrz niż w przypadku małego pojazdu.
 • Proces mycia kół wspierany jest tak zwaną metodą „pulsacyjną“.  Polega to na kilkakrotnym krótkim odsunięciu myjki od felgi,  w celu ponownego  optymalnego ustawienia szczotek i uzyskania w ten sposób maksymalnej mocy czyszczenia.

FlexStream – wielofukcyjna rotacyjna dysza dachowa.

Wielofukcyjna rotacyjna dysza dachowa FlexStream wykonuje całą pracę podczas mycia wysokociśnieniowego i suszenia. Pracuje szczególnie efektywnie, dzięki w pełni obrotowemu agregatowi.

FlexStream Rotationsdachdüse

FlexStream:

Wielofunkcyjna w pełni obrotowa dysza dachowa.

 • Dostosowująca się optymalnie do obrysu pojazdu dysza FlexStream zwiększa skuteczność nanoszenia chemii, mycia pod wysokim ciśnieniem i suszenia.
 • Dysza FlexStream jest w pełni obrotowa, co zapewnia wymaganą precyzję pracy. W pełni obrotowy agregat umożliwia nanoszenie chemii pod optymalnym kątem 90° do powierzchni pojazdu – również głęboko na dole, w trudno dostępnych miejscach z przodu i z tyłu samochodu.
 • Inteligentna konstrukcja zapobiega kapaniu po aplikacji środków chemicznych i po myciu wysokociśnieniowym.

Wash&Pay – wjeżdżasz, myjesz, płacisz.

Z systemem Wash&Pay mycie samochodu przebiega jak tankowanie. Klient wjeżdża bezpośrednio na wolne stanowisko myjni, może zapłacić wygodnie podczas mycia lub po jego zakończeniu. To oszczędza czas i eliminuje niepotrzebne wysiadanie i wsiadanie do samochodu.

Mann und Frau freuen sich beim Bezahlen der Autowäsche

Wash&Pay:

Rewolucyjna koncepcja płatności.

 • Dzięki krótszym przerwom między cyklami można w tym samym czasie umyć więcej pojazdów.
 • Wzrasta stopień wykorzystania myjni, co stanowi optymalny potencjał wzrostu sprzedaży.
 • Ekran pokazujący cenę z obrazem na żywo z myjni oraz czasem pozostałym do końca aktualnego programu mycia, wspomaga normalny cykl i skłonność klientów myjni do spontanicznych zakupów przy kasie.
 • Klienci mogą stale obserwować, w jakiej fazie mycia znajduje się ich samochód. Nie muszą już czekać na wietrze i deszczu, aż auto będzie czyste. Zwiększa się gotowość do skorzystania z oferty sklepu na stacji paliwowej i spontanicznego robienia zakupów.

Drive-In – pozostań w ciepłym i wygodnym aucie.

Wykupić bilet na myjnię, wjechać, umyć samochód i gotowe: dzięki koncepcji Drive-In Car Wash  klient może siedzić wygodnie w samochodzie podczas procesu mycia. Po wykupieniu przy kasie biletu na mycie, klient myjni podjeżdża do terminala obsługowego Drive-In przed halą myjni, podobnie jak na piętrowym parkingu. Po wyborze programu mycia klient wybiera na przejrzystym ekranie dotykowym, czy chce podczas mycia pozostać w samochodzie, czy też woli poczekać na zewnątrz. Jeśli woli pozostać w samochodzie, to najpierw na ekranie pojawiają się odpowiednie wskazówki na temat obsługi i bezpieczeństwa przy przygotowaniu i myciu pojazdu. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności przygotowawczych oraz zapoznaniu się ze wskazówkami na temat obsługi oraz ich potwierdzeniu, kierowca może wjechać do myjni.

Drive-In:

Większy komfort na myjni samochodowej.

 • Dzięki temu, że klienci nie muszą wsiadać i wysiadać z samochodu czas oczekiwania pomiędzy cyklami mycia jest znacznie krótszy. W godzinach szczytu można w ten sposób zwiększyć przepustowość nawet o 17%, co stanowi czysty zysk dla właściciela myjni.
 • Ponieważ klienci wybierają swoje programy mycia zanim poprzedni cykl zostanie zakończony, czasy przerw między myciami zostają skrócone. Wybór programu mycia z wnętrza pojazdu przyspiesza dodatkowo cały proces.
 • Po sygnale klaksonu myjnia natychmiast przerywa proces mycia i szczotki automatycznie odsuwają się od pojazdu.
 • Działająca na myjni kontrola szerokości zapewnia, że mycie odbywa się tylko wtedy, gdy pojazd ustawiony jest w prawidłowej pozycji.
 • W rezultacie uzyskujemy więcej bezpieczeństwa dla kierowców: dzięki wyeliminowaniu wsiadania i wysiadania z auta odpada tradycyjne chodzenie przez halę myjni, gdzie nietrudno jest się poślizgnąć na mokrej i śliskiej powierzchni albo potknąć o liczne przeszkody.