Menü
header_highlights_1.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Najciekawsze rozwiązania dla myjni samoobsługowych

Duży wybór pod względem innowacji.

Poznaj inne ciekawe rozwiązania zapewniające sukces w biznesie myjni samochodowych. Firma WashTec prezentuje innowacje, które są skrojonymi na miarę rozwiązaniami dla różnych koncepcji biznesowych i potrzeb klientów. Z wyraźnie wytyczonym celem i koncentracją na maksymalnych korzyściach dla klienta!

Wielofunkcyjna lanca z pianą aktywną.

Zaoferuj swoim klientom perfekcyjną usługę mycia, jednocześnie zwiększając swoje zyski. Dzięki nowej, opatentowanej lancy z pianą aktywną uprościsz swoim klientom proces mycia. Za pomocą lancy wielofunkcyjnej twoi klienci mogą nanosić zarówno pianę aktywną, jak i korzystać z programów mycia wysokim ciśnieniem. Przełączanie odbywa się wygodnie i automatycznie przez wybór programu mycia na terminalu obsługowym.

Wielofunkcyjna lanca z pianą aktywną:

Dwie funkcje w jednym.

 • Większe zadowolenie klienta – nanoszenie piany aktywnej
  i programy mycia wysokim ciśnieniem z jednej lancy ułatwiają obsługę i orientację na stanowiskach mycia samoobsługowego.
 • Piana aktywna Powerschaum dla wszystkich – idealna opcja do doposażenia posiadanej myjni samoobsługowej.
 • Ekonomiczne rozwiązanie dla właściciela myjni – na stanowiskach mycia ręcznego nie są potrzebne dodatkowe lance, zawory wysokociśnieniowe ani górne ramię obrotowe do nanoszenia piany aktywnej.
 • Większa lojalność klientów – dzięki zwiększeniu atrakcyjności mycia z pianą aktywną zdobędziesz na długo wiernych klientów.

Koncepcja kolorystyczna samoobsługi – przejrzystość i funkcjonalność, dla doskonałego wyniku mycia.

Nowa paleta barw opracowana przez WashTec ułatwia klientom szybką orientację na myjni JetWash. Innowacyjna koncepcja kolorystyczna dopasowana jest do danej struktury programu. Tak więc klient już na pierwszy rzut oka widzi, jaka szczotka czy lanca pasuje do wybranego przez niego programu mycia samoobsługowego.

JetWash-Anlage

Koncepcja kolorystyczna samoobsługi:

Wszystko widoczne i pod kontrolą.

 • Kody barwne umożliwiają łatwą, intuicyjną obsługę.
 • Również na panelu sterowania WOP poszczególne fazy programu przedstawione są w odpowiednich kolorach.
 • Przejrzysta kontrola stanu płatności: Wyświetlacz tekstowy stale pokazuje klientowi pozostałą część wpłaconej kwoty. Dzięki temu wiadomo jak długo można jeszcze myć auto i kiedy konieczna będzie dopłata.
 • Zawsze dobrze poinformowany przez podświetlany wyświetlacz programu: trzy jasne lampki diodowe świecą podczas procesu mycia przy wybranym programie. Wybór programu jest potwierdzany przez sygnał dźwiękowy.
 • Zawsze gotowy do pracy przez elastyczne możliwości płacenia: terminal obsługowy umożliwia płacenie za mycie monetami, żetonami, bezdotykowymi kartami transponderowymi (do doładowania i ponownego używania w całym kompleksie myjni) albo wydawanymi kodami mycia.
 • Bezobsługowy interfejs zapewnia ekonomiczną eksploatację: obsługa terminala odbywa się przez impuls elektroniczny przy dotknięciu interfejsu ekranowego. Dzięki brakowi obciążeń mechanicznych panel nie wymaga konserwacji. Zamknięta obudowa interfejsu chroni również znajdujące się pod nim wyposażenie techniczne przed pryskającą wodą.

Powerschaum – spektakularne mycie pianą aktywną.

Zaoferuj swoim klientom idealny efekt pienienia i optymalną powierzchnię spryskiwania przez nanoszenie piany z oddzielnej, bezobsługowej lancy z pianą Power. Zastosowanie piany zapewni twoim klientom nie tylko doskonałe efekty mycia, ale również niezapomniane wrażenia podczas mycia samochodu. W ten sposób możesz  zwiększyć atrakcyjność twojej myjni i zwiększyć przez to swoje przychody.

warning
Klikając na film, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do YouTube i akceptujesz politykę prywatności.

Powerschaum:

Źródło zwiększonych przychodów w myjniach samoobsługowych.

 • Powerschaum to aplikowana z oddzielnej lancy piana aktywna, która tworzy na karoserii pojazdu puszysty piankowy dywan, z łatwością rozpuszczający zabrudzenia.
 • Z jednej strony klient odczuwa przyjemność przy nakładaniu piany na cały samochód, a z drugiej strony wzrastają przychody właściciela myjni, bo przeciętnie czas mycia się wydłuży.
 • Opcjonalnie, piana może być również nanoszona i spłukiwana za pomocą lancy wieloczynnościowej.

Podświetlana attyka – zapewnia lepszą rozpoznawalność nawet z daleka.

Popraw wygląd konstrukcji swojej myjni, zwiększając efekt oddziaływania na odległość i nadając jej nowoczesny wygląd. Podświetlaną pośrednio attykę o wysokości 600 mm można indywidualnie dopasować do designu twojego obiektu. Wysokiej jakości ścianka z powlekanego proszkowo aluminium gwarantuje wysoką trwałość i może być wykonana z indywidualnym nadrukiem.

Waschplätze mit Dach

LED-Attika:

Widoczność z dużej odległości.

 • Energooszczędna technika oświetlenia diodowego nadaje obiektowi atrakcyjny i nowoczesny wygląd.
 • Wysokość 600 mm zapewnia widoczność z dużego dystansu.
 • Grafika wykonaną techniką nadruku cyfrowego umożliwia doskonałe dostosowanie do indywidualnego designu całego obiektu. Możliwość indywidualnego zaprojektowania panelu LED zgodnie z życzeniami klienta. Wzór panelu frontowego można łatwo wymienić.
 • Trwały panel wykonany z malowanego proszkowo aluminium i lakierowany zgodnie z życzeniami klienta.
 • Za pomocą odpowiedniej konstrukcji nośnej attykę można łatwo doposażyć w panele z podświetleniem diodowym.