Menü
WashTec-News.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Czyste felgi bez ręcznego mycia wstępnego: WashTec prezentuje nową myjkę do kół w technologii linearnej

Augsburg, maj 2024 – WashTec, lider rynku myjni samochodowych, zaprezentował na targach Uniti Stuttgart w dniach 14-16 maja 2024 r. nową generację myjki do kół przeznaczoną dla myjni tunelowej SoftLine², zapewniającą najlepszą jakość mycia felg, dzięki nowoczesnej i solidnej technologii. Wiele nowych rozwiązań w zakresie wydajności i bezpieczeństwa gwarantuje solidne działanie i bezpieczną pracę w procesie mycia, mając na celu znaczne zmniejszenie wysiłku związanego z ręcznym myciem wstępnym. Nową myjkę do kół można dodatkowo zainstalować we wszystkich myjniach tunelowych SoftLine².

Wysokiej jakości konstrukcja ze stali szlachetnej i sprawdzona technologia koła ciernego gwarantują maksymalną niezawodność działania w trudnych warunkach pracy. Połączenie wydłużonej drogi przesuwu szczotek (1200 mm), wielokrotnej zmiany kierunku obrotów i innowacyjnej funkcji pulsacji wyznacza nowe standardy w dziedzinie mycia kół. Dzięki wykorzystaniu falownika, można indywidualnie dostosować zarówno ruch przesuwu jak i obrót, co zapewnia zmniejszenie zużycia silników i optymalizację procesu mycia. Wielostopniowy, oparty na czujnikach i całkowicie bezdotykowy system bezpieczeństwa zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracy. Opcjonalnie dostępne jest programowalne oświetlenie LED procesu oraz zintegrowana aplikacja wysokociśnieniowa.

Wraz z myjką do kół najnowszej generacji, WashTec wprowadza na rynek produkt, który nie tylko imponuje swoim wyglądem, ale także doskonałymi parametrami. Zwłaszcza w połączeniu z przenośnikami z tworzywa sztucznego, umożliwiającymi przesuw nieruchomych kół, myjka do felg oferuje techniczne rozwiązanie do automatyzacji usługi mycia kół. W ten sposób zmniejsza się nakład pracy wymagany do ręcznego mycia wstępnego, a klienci zawsze wyjeżdżają z myjni z czystymi felgami. A który klient myjni nie chce mieć czystych felg?


O firmie WashTec:

Grupa WashTec z siedzibą w Augsburgu jest wiodącym na świecie dostawcą innowacyjnych rozwiązań w branży myjni samochodowych. WashTec zatrudnia ponad 1700 pracowników i jest reprezentowana przez własne spółki na wszystkich głównych rynkach w Europie, USA i Kanadzie oraz w Australii. Ponadto WashTec reprezentowana jest przez samodzielnych przedstawicieli handlowych w prawie 80 krajach.

W razie pytań oraz w celu uzyskania dalszych informacji:

Sabine Zimmerer (Vice President Head of Global Marketing)
tel.: +49 821 5584-1289
Mobile.: +49 175 430 2778
email szimmerer@washtec.com