Menü
header_metamenue_presse_082023_NEU.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

EasyWash z pakietem Race: mycie i suszenie jednego pojazdu w czasie krótszym niż 3:40 minuty!

W wielu firmach mycie aut stanowi znaczny czynnik kosztowy. Ale wcale nie musi tak być! Z pakietem Race EasyWash szybkość staje się opłacalna – operatorzy myjni zyskują ponad 6 300 Euro rocznie! Myjnia EasyWash z pakietem Race przekonuje niskimi kosztami konserwacji oraz doskonałymi wynikami mycia i suszenia, które gwarantują wysoką dochodowość biznesu.

Dzięki optymalnemu dostosowaniu do obrysu pojazdu, podwójnie ułożyskowanym szczotkom bocznym wraz z myciem przodu i tyłu auta na podwójną zakładkę, myjnia EasyWash z pakietem Race zapewnia doskonałe wyniki mycia i suszenia. Dzięki szybszemu myciu – pojazd o długości 4,55 m myty jest w czasie krótszym niż 3:40 minuty – w ciągu godziny można obsłużyć do 16 samochodów. Ponadto funkcja fly-in umożliwia dodatkową oszczędność czasu przez szybsze suszenie. System zapamiętywania obrysu pojazdu z etapu mycia (memory kontur) przyśpiesza proces suszenia: suszarka podczas ruchu do przodu obniża się szybciej w kierunku dachu pojazdu.

 

EasyWash z pakietem Race to myjnia o bardzo małych wymaganiach konserwacyjnych, która zapewnia operatorowi optymalną dyspozycyjność również przy dużej przepustowości. Dzięki małym nakładom inwestycyjnym i niskim kosztom eksploatacji jest to idealne rozwiązanie do mycia serwisowego i do dużych przepustowości. Atrakcyjny design wyróżnia myjnię EasyWash z pakietem Race na tle konkurencji. Opłacalny biznes o małych wymaganiach przestrzennych: do umycia 5-metrowego samochodu wystarcza zaledwie 7,75 metra. Pozwoli to operatorowi myjni optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zyskać co miesiąc 6,7 godziny czasu pracy.

Opłacalność myjni EasyWash z pakietem Race można łatwo policzyć na przykładzie samochodu o długości 4,55 m: myjnia EasyWash z pakietem Race potrzebuje poniżej 3:40 minuty na umycie jednego auta, a więc jest o 80 sekund szybsza niż myjnia EasyWash. Skrócenie czasu mycia jednego samochodu o 80 sekund pozwala zaoszczędzić do 6,7 godziny przy średnio 300 usługach mycia miesięcznie. Zaoszczędzony czas pracy wynoszący 6,7 godziny pracownicy salonu samochodowego mogą wykorzystać na przykład do wykonywania innych prac. Przy średniej stawce godzinowej wynoszącej 80 euro miesięcznie można zyskać przez to 6 300 euro rocznie.

W razie pytań oraz w celu uzyskania dalszych informacji:

Thomas Brenner (Kierownik ds. marketingu i wsparcia sprzedaży)
tel.: +49 821 55 84-12 89
email tbrenner[at]washtec.com