Menü
header_metamenue_presse_082023_NEU.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

SmartCare: najlepsze rozwiązanie dla Twojej myjni samochodowej. Made in Germany.

Augsburg, 2022 – Najsprytniejsza myjnia samochodowa jest #poprostulepsza.

„Smart - Inteligentna” oznacza przełom w celu zwiększenia działalności myjącej operatora i wyznaczania standardów. Usługi komunikacyjne SmartCare inspirują unikalnymi możliwościami zdalnego dostępu, zdalnego monitorowania i zdalnego sterowania. Oferuje funkcje i opcje, które wcześniej nie były dostępne w myjniach samochodowych. Operatorzy stają się twórcami swoich programów, ponieważ wiele rzeczy można dostosować bez pomocy technika serwisowego. SmartCare jest po prostu lepszy, ponieważ jest tak niezawodny i wytrzymały, gwarantuje maksymalną dostępność, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przenosi branżę myjni na nowe wyżyny.

Wymagane jest tylko połączenie internetowe, aby operatorzy mogli łączyć się z myjnią z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki RemoteControl możesz samodzielnie monitorować i kontrolować wiele ustawień na co dzień. RemoteAccess oferuje osobisty zdalny dostęp do SmartCare. Dzięki zdalnemu monitorowaniu masz wszystko w jednym miejscu: dane dotyczące mycia, zużycie i inne dane umożliwiają pełną przejrzystość działalności związanej z myciem.

Inteligentna, ponieważ doskonale dozuje chemikalia.

WashTec SmartCare umożliwia inteligentne dozowanie, idealnie dopasowane do pożądanego procesu mycia. Słabe efekty mycia są często spowodowane niewystarczającą lub niewłaściwą chemią. Dzięki WashTec SmartCare to już przeszłość. W normalnych lub bardzo problematycznych strefach pojazdu: WashTec SmartCare dozuje chemikalia myjące tam, gdzie są potrzebne. Dzięki wskaźnikowi poziomu chemikalia mogą być doskonale monitorowane i ponownie zamawiane w odpowiednim czasie. Pozwala to uniknąć nieprawidłowego dozowania lub przestoju z powodu braku środków czyszczących. To najmądrzejszy adaptacyjny dozownik chemii w branży myjni, jaki kiedykolwiek powstał.

Inteligenta dzięki adaptacyjnemu sterowaniu – RemoteControl.

Dzięki WashTec SmartCare każde ustawienie jest w rękach operatora: jest to indywidualny pilot, za pomocą którego operator, dzięki zdalnemu sterowaniu (RemoteCotrol), może codziennie monitorować i kontrolować wiele ustawień. Niezależnie od tego, czy chodzi o godziny otwarcia i promocje, ceny, po prostu samodzielnie stwórz programy mycia na komputerze i przenieś je bezpośrednio do SmartCare. I można to zrobić po prostu bez pomocy technika serwisowego. Operatorzy stają się twórcami programów w mgnieniu oka. Pierwsza maszyna na rynku, w której operatorzy mogą samodzielnie tworzyć programy mycia bez serwisanta.

Inteligentna dzięki doskonałym rezultatom mycia i łatwej konserwacji.

WashTec SmartCare łączy doskonałą chemię z doskonałą aplikacją piany i niesamowitym przeżyciem. Dla najlepszych rezultatów mycia i lojalnych klientów. Dzięki obrotowym dyszom spryskującym WashTec SmartCare zapewnia optymalne wyrównanie i lepsze nakładanie piany na całym obszarze, zarówno w przypadku małych, jak i dużych pojazdów. Najbardziej intensywne mycie wstępne, jakie kiedykolwiek istniało.

Inteligentna dzięki pionierskiemu wzornictwu.

Nowoczesny, technicznie przejrzysty i świeży design może być indywidualnie indywidualnie zaprojektowany. Wysokiej jakości szkło jest zadrukowane i odporne na chemikalia, łatwe do czyszczenia i trwałe. Dodatkowo diody LED są chronione za szkłem. Nowoczesny design 3D z pochyłym frontem wygląda zachęcająco i od razu przyciąga wzrok. Unikalny punkt sprzedaży dla operatorów.

Inteligentne dzięki najlepszej technologii czujników, jaka kiedykolwiek powstała.

Hatchbacki, tylne spojlery lub trudno dostępne miejsca w SUV-ach i innych pojazdach często nie były odpowiednio czyszczone. Ulepszone czujniki gwarantują precyzyjną kontrolę. Rozwiązanie problemu: FlexControl 2.0, dzięki dużej średnicy szczotek bocznych, są umieszczone z boku pojazdu i doskonale czyszczą od krawędzi dachu do progu, a WashTec SmartCare wykorzystuje MultiFlex 2.0, szczotkę, która jest nachylona z tyłu dla idealnej czystości. Rezultat: lepsze czyszczenie tyłu, wysoka lojalność klientów i większa sprzedaż dla operatora.

Inteligentna dzięki suszeniu wysokim ciśnieniem i zoptymalizowanym przepływie.

Bardzo duże zabrudzenia i chropowate powierzchnie pojazdów nie stanowią problemu, tylko wyzwanie, któremu WashTec SmartCare rozwiązuje przy wysokim ciśnieniu. SmartCare osiąga optymalne czyszczenie wstępne dzięki wysoce skutecznemu TurboJet z TurboNozzles: Dysze z obrotowym punktem strumienia zapewniają doskonałe czyszczenie wstępne silnym strumieniem pod wysokim ciśnieniem. Dokładnie także z przodu, z tyłu i teraz w okolicy progu.

Co to właściwie oznacza wydajne suszenie? Po prostu: dzięki suszarce o zoptymalizowanym przepływie i najwyższej możliwej wydajności WashTec SmartCare suszy wydajniej niż kiedykolwiek. Ulepszony przepływ powietrza i precyzyjne śledzenie konturów zapewniają doskonałe rezultaty suszenia dla wszystkich kształtów pojazdów. A to oznacza: większą rentowność dla biznesu myjącego oraz bardzo zadowolonych i lojalnych klientów.

W razie pytań oraz w celu uzyskania dalszych informacji:

Sabine Zimmerer (Vice President Head of Global Marketing)
tel.: +49 821 5584-1289
Mobile.: +49 175 430 2778
email szimmerer@washtec.com