Menü
TecsLine_Auwa_News_WebsiteHeader_PL.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

TecsLine® / Premium Green Car Care

Najlepsza chemia do mycia aut – wyjątkowo wydajna i ekologiczna

Serią TecsLine® o najlepszych parametrach użytkowych AUWA wyznacza nowe standardy:  TecsLine® to pierwsza całkowicie zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju linia produktów premium na rynku chemii do mycia samochodów.

Co wolisz: najlepsze wyniki mycia czy produkt przyjazny dla środowiska?  Najlepiej i jedno i drugie. Dzięki TecsLine® AUWA udowadnia, że zarówno najlepsza wydajność, jak i zrównoważony rozwój doskonale się uzupełniają. I w ten sposób oferuje produkty premium, które w tym samym stopniu przekonują zarówno operatorów myjni samochodowych, jak i ich klientów. Christoph Maletz, Head of Product Unit Chemicals & Water Treatment (dyrektor działu produktów chemicznych i uzdatniania wody): „Jako lider rynku w Niemczech i Europie, wprowadzając TecsLine® przejmujemy pionierską rolę i promujemy w naszej branży temat zrównoważonego mycia samochodów.”

Sprawdzona wydajność bez kompromisów

Bezkompromisowe podejście kryjące się za TecsLine®: zawsze oferować klientom perfekcyjny, jak najlepszy efekt mycia. Produkty składają się z wysokiej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych składników, które zapewniają najlepszą wydajność i efektywność przy maksymalnej kompatybilności środowiskowej i materiałowej. Doskonale dopasowane do siebie produkty do mycia i pielęgnacji gwarantują w ten sposób najlepsze rezultaty, od mycia wstępnego po suszenie pojazdu.

Premium Green Car Care

Niedoścignione na rynku: wszystkie produkty z linii TecsLine® są zgodne z kryteriami zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu wartości. Zawierają one biogenne środki powierzchniowo czynne o jakości bilansu masy, które ulegają szczególnie łatwo i szybko biodegradacji, są wyjątkowo oszczędne w użyciu, a tym samym jeszcze bardziej efektywne w kontekście ochrony zasobów naturalnych.

AUWA rezygnuje przy tym ze wszystkich zbędnych surowców, takich jak barwniki, polifosforany i mikrodrobiny plastiku. Oczywiście, tak jak dotychczas, nie stosuje się żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia lub środowiska, takich jak NTA, kwasy halogenowe, oleje mineralne i substancje SVHC. Ponadto AUWA tak ukształtowała wszystkie procesy badawcze i produkcyjne, żeby były zrównoważone i przyjazne dla środowiska – od strategii „Zero Waste” z konsekwentnym unikaniem odpadów po inteligentne, ekologiczne opakowania transportowe wykonane z przetworzonego plastiku.

Badane i zatwierdzone przez niezależną instancję

W ten sposób wszystkie produkty TecsLine® spełniają najsurowsze kryteria ekologiczne, które znacznie przewyższają wymogi prawne, i dlatego są oznaczone własnym logiem ekologicznym „AUWA Green Car Care”. Niezależny, renomowany SGS Institut Fresenius regularnie sprawdza zgodność z tymi kryteriami zrównoważonego rozwoju.

Wydajność, której oczekują dzisiaj klienci

Z zalet TecsLine® korzystają w tym samym stopniu operatorzy myjni, jak i klienci. Dzisiaj ludzie oczekują zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska ofert myjni samochodowych, ale nie chcą przy tym rezygnować z doskonałych rezultatów mycia. A dzięki TecsLine® operatorzy myjni samochodowych mają najlepsze argumenty sprzedażowe dla dokładnie tych wymagań klientów. „Opracowując TecsLine® udało nam się stworzyć formuły, które są bardziej ekologiczne, a jednocześnie nadal wyznaczają standardy na rynku, jeśli chodzi o najlepsze wyniki mycia i pielęgnacji”, mówi Christoph Maletz, Head of Product Unit Chemicals & Water Treatment (dyrektor działu produktów chemicznych i uzdatniania wody).

W razie pytań oraz w celu uzyskania dalszych informacji:

Thomas Brenner (Kierownik ds. marketingu i wsparcia sprzedaży)
tel.: +49 821 55 84-12 89
email tbrenner[at]washtec.com