Menü
header_nachhaltigkeit.jpg
Schließen
Serwis liczba

Serwis

48.782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy:

Zrównoważony rozwój

Działać w sposób zrównoważony.
Zabezpieczyć przyszłość.

Zrównoważona gospodarka pomoże zabezpieczyć naszą przyszłość. Nie tylko naszej firmy, ale również całego społeczeństwa. Dlatego już dzisiaj wywiera ona wpływ na nasze czyny i działania: efektywnie wykorzystujemy zasoby naturalne.
I poważnie bierzemy sprawę odpowiedzialności wobec naszych pracowników i społeczeństwa. Naszym celem jest tworzenie trwałych wartości. I pozostawienie przyszłym pokoleniom przestrzeni życiowej dobrze funkcjonującej pod względem ekologicznym i społecznym.

Wspieranie rozwoju możliwości.

Podstawą naszego sukcesu są nasi pracownicy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do środowiska pracy, w którym każdy czuje się dobrze
i może się rozwijać. Zarówno zawodowo jak i osobiście. Sprawiedliwe wynagrodzenia, świadczenia socjalne i możliwości podwyższania kwalifikacji są dla nas oczywiste. Tak samo wspieramy zdrowie naszych pracowników, jak i możliwości pogodzenia pracy i życia prywatnego.

W naszych codziennych relacjach kładziemy duży nacisk na wzajemny szacunek. Promujemy różnorodność kulturową i tolerancję w naszej firmie. Ponadto staramy się, aby więcej kobiet pracowało w zawodach technicznych i na kierowniczych stanowiskach. Od roku 2005 wszystkich pracowników Grupy WashTec obowiązuje jednolity kodeks etyki, którego przestrzeganie jest regularnie sprawdzane w ramach audytów wewnętrznych.

Świadome postępowanie.

Zrównoważone działanie jest istotną częścią naszej kultury korporacyjnej. Potwierdzają to nasze certyfikacje zgodne z następującymi normami:

  • EN ISO 9001: 2008 gwarantuje odpowiedzialne zarządzanie jakością – rzecz oczywista dla firm wyznaczających przyszłość.
  • EN ISO 14001: 2004 uzupełnia nasze wymagania o odpowiedzialność za środowisko naturalne, a naszym partnerom zapewnia zdecydowaną przewagę konkurencyjną.
  • SCC**:2011 – Certyfikat bezpieczeństwa wykonawcy chroni za pomocą środków profilaktycznych bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników.

 

 

Przejęcie odpowiedzialności.

Jako globalne przedsiębiorstwo chcemy iść do przodu jako wzór do naśladowania, zarówno dzisiaj jak i w przyszłości. Poprzez dalsze zmniejszanie zużycia zasobów, redukcję emisji i minimalizację ilości odpadów. Już dzisiaj bierzemy pod uwagę aspekty ochrony środowiska we wszystkich procesach, produktach i usługach – zarówno na małą skalę, jak i na dużą.

Przykładowo, od roku 2007 wyposażamy wszystkie pojazdy z silnikami wysokoprężnymi w filtry cząstek stałych, które zmniejszają emisję cząstek stałych o 99 %. Także w codziennej pracy biurowej działamy w sposób przemyślany: korzystamy z neutralnych dla klimatu systemów wysyłania listów i paczek oraz używamy papieru z atestem FSC pochodzącego z gospodarki leśnej prowadzonej według zasad zrównoważonego rozwoju. To małe kroki, które jednak składają się na duży wynik.

Te tematy mogą cię również zainteresować