Menü
header_unternehmen_nachhaltigkeit_082023_NEU.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Zrównoważony rozwój

Działać w sposób zrównoważony.
Zabezpieczyć przyszłość.

Zrównoważona gospodarka pomoże zabezpieczyć naszą przyszłość. Nie tylko naszej firmy, ale również całego społeczeństwa. Dlatego już dzisiaj wywiera ona wpływ na nasze czyny i działania: efektywnie wykorzystujemy zasoby naturalne.
I poważnie bierzemy sprawę odpowiedzialności wobec naszych pracowników i społeczeństwa. Naszym celem jest tworzenie trwałych wartości. I pozostawienie przyszłym pokoleniom przestrzeni życiowej dobrze funkcjonującej pod względem ekologicznym i społecznym.

Świadome postępowanie.

Zrównoważone działanie jest istotną częścią naszej kultury korporacyjnej. Potwierdzają to nasze certyfikacje zgodne z następującymi normami:

  • DIN EN ISO 9.001: 2015 gwarantuje odpowiedzialne zarządzanie jakością – rzecz oczywista dla firm wyznaczających przyszłość.
  • DIN EN ISO 14.001: 2015 uzupełnia nasze wymagania o odpowiedzialność za środowisko naturalne, a naszym partnerom zapewnia zdecydowaną przewagę konkurencyjną.
  • DIN EN ISO 50.001: 2018
  • SCC**:2011 – Certyfikat bezpieczeństwa wykonawcy chroni za pomocą środków profilaktycznych bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników.

 

Przejęcie odpowiedzialności.

Jako globalne przedsiębiorstwo chcemy iść do przodu jako wzór do naśladowania, zarówno dzisiaj jak i w przyszłości. Poprzez dalsze zmniejszanie zużycia zasobów, redukcję emisji i minimalizację ilości odpadów. Już dzisiaj bierzemy pod uwagę aspekty ochrony środowiska we wszystkich procesach, produktach i usługach – zarówno na małą skalę, jak i na dużą.

Przykładowo, od roku 2007 wyposażamy wszystkie pojazdy z silnikami wysokoprężnymi w filtry cząstek stałych, które zmniejszają emisję cząstek stałych o 99 %. Także w codziennej pracy biurowej działamy w sposób przemyślany: korzystamy z neutralnych dla klimatu systemów wysyłania listów i paczek oraz używamy papieru z atestem FSC pochodzącego z gospodarki leśnej prowadzonej według zasad zrównoważonego rozwoju. To małe kroki, które jednak składają się na duży wynik.

Te tematy mogą cię również zainteresować