Menü
header_karriere_offenestellen.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

Oferty pracy

Kształtowanie przyszłości z WashTec.

Nieustannie poszukujemy zaangażowych pracowników we wszystkich działach naszego przedsiębiorstwa. Od praktykanta aż po menedżera. Złóż swoją aplikację i kształtuj wraz z nami przyszłość myjni samochodowych na całym świecie.

Oferty pracy dla specjalistów i menedżerów.

Oferty pracy dla osób rozpoczynających pracę zawodową.

Oferty pracy dla studentów.

Oferty pracy dla uczniów zawodu.

Proces składania aplikacji

Dziękujemy za zainteresowanie karierą w firmie WashTec. Czy twoje wyobrażenia, umiejętności i profil osobisty zgadzają się z naszymi kryteriami rekrutacyjnymi? Jeśli tak, to cieszymy się z twojej aplikacji.

Składanie aplikacji przez internet.

Prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty e-mail na adres: washtec[at]washtec.com. Dołącz list motywacyjny, CV i wszystkie stosowne świadectwa i zaświadczenia. W nagłówku wiadomości należy podać dokładną nazwę stanowiska, abyśmy mogli prawidłowo przyporządkować twoją aplikację.

Po złożeniu aplikacji przez internet, otrzymasz automatyczne potwierdzenie odbioru. Prosimy pamiętać, że może dojść do opóźnień ze względu na dużą liczbę aplikacji.

Nie później niż po trzech tygodniach od otrzymania twojej aplikacji otrzymasz od nas odpowiedź. Na przykład, otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną – osobiście lub przez telefon/skype.

Te tematy mogą cię również zainteresować