Menü
header_karriere_arbeitenbeiwashtec.jpg
Schließen
Serwis

782.402.999

WashTec Polska Sp. z o.o.

ul. Sienna 73

00-833 Warszawa

Telefon +48 782 402 999

Formularz kontaktowy

WashTec jako pracodawca

Wspólnie wyznaczać standardy.

Niezależnie od tego czy jesteś menedżerem czy stażystą, dorabiającym studentem czy doświadczonym fachowcem: kariera w firmie WashTec oferuje każdemu szerokie możliwości rozwoju. I szansę kształtowania przyszłości z przełomowymi pomysłami.

WashTec jako pracodawca.

WashTec jest globalnym liderem rynkowym jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania w branży myjni samochodowych. Ponad 1 600 pracowników w ponad 65 krajach pracuje wspólnie z nami nad przyszłością myjni samochodowych. I napędza rozwój i dynamiczny wzrost naszej branży.

Nasze rozwiązania wyznaczają światowe standardy. I zawsze zapewniają naszym klientom optimum. W tym celu angażujemy się z całą pasją i siłą innowacyjności. Od roku 1885. I w przyszłości.

zwei Männer arbeiten bei Washtec

Oferujemy więcej niż tylko pracę.

Jako firma jesteśmy tak dobrzy jak nasi pracownicy. Dlatego bardzo nam zależy na dobrym samopoczuciu naszych pracowników: promujemy ich rozwój zawodowy i osobisty. Oferujemy uczciwe świadczenia socjalne i wynagrodzenia dużo lepsze od przeciętnych. Dla przyszłości ludzi, którzy składają się na firmę WashTec.

Jako nowoczesny pracodawca wiemy, że praca jest tylko częścią życia. Dla nas liczy się też reszta: wspieramy prywatne inicjatyw, takie jak na przykład wspólne uprawianie sportu. Dlatego też można u nas robić nie tylko karierę. Lecz na przykład zdobyć tytuł pracownika miesiąca.

Praca dla osób z doświadczeniem zawodowym.

Dla zaangażowanych specjalistów i menedżerów oferujemy pracę w różnych działach firmy: w dziale rozwoju, produkcji i instalacji myjni portalowych, tunelowych, myjni samoobsługowych oraz myjni samochodów ciężarowych i autobusów.

Cieszymy się z kandydatów do pracy zgłaszających się z własnej inicjatywy, którzy myślą interdyscyplinarnie. Którzy dają nowe impulsy. I wzmacniają naszą pozycję lidera na rynku.

Kariera, która sprawia radość

Możesz nas wesprzeć w centrali koncernu w Augsburgu. Nasza siedziba ma długą historię i oferuje szerokie spektrum różnych działów przedsiębiorstwa. Możesz też pracować całkiem blisko klienta, w dziale sprzedaży lub w serwisie. Na terenie Niemiec lub międzynarodowo.

Na marginesie: każdy, kto raz rozpoczął  pracę w firmie WashTec, zwykle zostaje z nami. Ponieważ oferujemy liczne możliwości rozwoju. Zarówno pod względem fachowym jak i osobistym. Hasło "work-life balance" jest dla nas nie tylko pustym frazesem,  ale realizujemy je aktywnie w życiu.

 

Rozpoczęcie pracy zawodowej jako stażysta.

Optymalne możliwości rozpoczęcie kariery dla absolwentów szkół wyższych oferuje nasz międzynarodowy program dla stażystów: przez 18 miesięcy poznajesz wszystkie działy naszego przedsiębiorstwa. Dowiesz się przy tym wszystkiego na temat działalności myjni. Częścią składową programu jest odbycie praktyki w jednej z naszych spółek zależnych.

Optymalny start w życie zawodowe.

Nasz program dla stażystów pozostawia wiele miejsca na indywidualne zainteresowania. Oprócz bieżącej działalności, bierzesz udział w ciekawych projektach międzywydziałowych i międzynarodowych. Podczas programu opiekuje się tobą doświadczony pracownik firmy WashTec jako mentor.

Rozpoczęcie pracy jako student.

Oferujemy studentom wiele możliwości poznania praktyki zawodowej: jako stażysta, dorabiający student lub w ramach pracy dyplomowej (dyplom, licencjat, magister).

Skorzystaj z możliwości zdobycia orientacji zawodowej. Dowiedz się, jakie masz mocne strony i zainteresowania. I przygotuj się optymalnie do ewentualnej kariery w firmie WashTec.

Staż, dodatkowa praca, praca dyplomowa.

U nas możesz poznać wszystkie sektory działalności przedsiębiorstwa, od finansów poprzez produkcję aż po zasoby ludzkie. Możesz aktywnie uczestniczyć w procesach rozwoju i zapoznasz się dokładnie z działaniem biznesu myjni samochodowych.

Prosimy podać w swojej aplikacji składanej z własnej inicjatywy, jakie stanowisko lub dział cię interesuje albo temat swojej pracy dyplomowej i możliwy termin rozpoczęcia.

Rozpoczęcie pracy zawodowej jako uczeń zawodu.

Nauka zawodu w firmie WashTec to solidna podstawa do życia zawodowego. Niezależnie od tego, czy masz zainteresowania raczej rzemieślnicze, techniczne, czy też administracyjne lub ekonomiczne: u nas znajdziesz stanowisko, które do ciebie pasuje. Oczywiście, z płaconym według taryfy zasiłkiem szkoleniowym.

Zapoznasz się ze wszystkimi działami i dziedzinami działalności przedsiębiorstwa. Dowiesz się wszystkiego o działalności myjni. I będziesz mógł się rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i osobistym w rodzinnym środowisku.

Solidna podstawa dla zawodów z przyszłością.

Po ukończeniu nauki zawodu w firmie WashTec masz przed sobą wiele możliwości: na przykład możesz kontynuować naukę w celu zdobycia uprawnień mistrzowskich lub zawodu technika. Możesz awansować do kadry kierowniczej w rzemiośle. Albo wykorzystać wiedzę zdobytą podczas nauki zawodu jako podstawę do studiów. Obojętnie jaką podejmiesz decyzję: jesteśmy po twojej stronie.

Te tematy mogą cię również zainteresować